Prijava

Majstor. Nek ima ko da nam nosi igru.
I odbrana ista za svaku pohvalu lolo

menjajte ime FK Prelaz

E, ajde ti ne lupaj.

Ovom crnji niko nije reko da treba da bude iz dvojke u keca sad morate da primite još jedan jbg

Ма јок, Терза играо ГГ, 7+. Лолололо

Fibel odlican stoper steta sto nema parnjaka

Kanga pajser moze u cirkus da ide nije za ozbiljan fk

Odlično poznavanje kvaliteta igrača brt

Kanga je za 40 minuta dao više upotrebljivih lopti nego u 4 sezone svi ostali šta gledaš ti jbt

Mouceu desna noga sluzi samo da ne mora da kupuje jednu patiku. Sto je ok ako je kvaliteta robena ovako mrka kapa, makar da je na levoj strani a ne sa kontra gardom

Vijeiri dati jednu loptu da sutira na nacrtani gol u tunelu jebo ga go da ga jebo go sebicnog

Ozb boh, kanga zna fudbala svaki osmi minut utakmice u ostalih sedam kapiram da se moli alahu u sebi i seca se kako je driblao mladunce geparda

Axaxa daj brt nisam slep ok
Ibanjeza šamarati jbg

Nisu ludi Grobari što im navijači šamaraju igrače XD

Katai napolje, Mucea na levo krilo. Pa levak je pobogu. Srnica desno i eto ekipe.

Upotrebljive lopte za sta brate? Asistenciju je upisao jer je donald puko onu majstorski inace kurcina brt, imao je jednu proturacu za mucea idiota al maler nije znao da ovaj ima drvenu desnu nogu i to je to. Necu plejmejkera crnca glupavog malog bre ocu nekoga ko stvarno zna da igra fudbal

Kanga dobar. Tek će da jebe. Zapamtite ovaj post!

Jebena govna, ajde još 5 golova mi treba pls jebote

Ps grešiš prejako al videćeš, vreme će pokazati.
Jbg i ja oću Modrića da mi organizuje igru al kurac

Ako do polusezone neko tipa babunski ne bude igrao prvu umesto kange tu me secite evo

Brate, Kanga jedini trči prema lopti i traži istu. Plus kad je uzme gleda ispred sebe kome da doda. Ostali dripci ko seoski fudbal da igraju, šutneš u vis prema golu pa nek se tamo neko snalazi.