Prijava

Dobar moj kurac, koliko god da je neko duhovit usere sve ako ne zna da stane.
Janpiju svaki dan moraš govoriti da je Janpi inače će da ima neko bolje mišljenje o sebi a to posle nije dobro.

Mozda je pjan.

Koji sam RD. :D

Da, ovo je bio RD potez, ali pošto smatram RD majstorom za te stvari znači da si majstorski to odradio :)

Kserbo saću ti poslati PVT.

janpi

to je i ona rekla

Да је ово Расни написао Пензионеру, разлог двомесечног бана би гласио:

Вређање породице на навијачкој теми. Следећи пут трајни бан. Прозивајте се за клубове, нема личног вређања. Тело добро, ал' пример убио. Звезда. Пратња.

ok, i sta hoces da kazes tim postom?

KOALICIJA, GROBARI POLICIJA!!!

janpi

ok, i sta hoces da kazes tim postom?

Зар није очигледно?

gde to ja tacno pominjem njegovu porodicu?

Ајде немој да се мајмунишеш. Шта си се усро, неће те бановати... Нити тражим то, боли ме курац, само примећујем како се реагује на сличне ствари када су у питању неки други актери.

Ma boli me kurac, prijavicu ga. U pravu si Stevane.

nisam se ja usro nego si ti smesan sa ovim pokusajima da namestis ban, i da isterujes neku pravdu.

mozda sam ja mislio da sam ja jebeni bog pa sam ga napravio. otkud ti znas na sta sam ja mislio kada sam to napisao? kme kme banujte janpija kme kme. mi smo samo hteli da ga napusimo a on da nas iskulira, nije fer ako nam odgovori na prozivku

mozda sam ja mislio da sam ja jebeni bog pa sam ga napravio. otkud ti znas na sta sam ja mislio kada sam to napisao?

За ово... не знам како да га назовем... али за то већ заслужујеш бан, само такав.

mozda sam hteo da kazem da je on jedno govno koje sam iskenjao jutros. kakve to veze ima sa njegovom porodicom?

i jos milion primera mogu da ti navedem al me mrzi. u glavnom to kako ti gledas na stvari je tvoj problem jebeni.

Де прекини са тим клиначким покушајима извлачења, почињем да се знојим колико су ти глупи изговори.

da je on jedno govno

Dzoni reaguj!

A jeste janpi debil malo. Al ozbiljno, egal sa Rasnim