Prijava

Zvjezdan Misimović ima 10 kilograma viška i pregovara za novi ugovor sa Guizhou gde ima pola kile - kilo godisnje. Tako da teško. A i bolje.

данас сам прочитао да иде убосну, код своји'. у сарајево чини ми се, отишао спортски директор њихов у њемачку да преговарају, и фазон биће то највећи уговор сарајева (или целе босне, јебемлига) до сад.

едит: мада ко је упућен ако ти ниси, шта ја једем говна :)

Pa znam da pregovara sa ovima, jer znam ko ce preuzeti taj njegov klub gde je sada u Kini. Pregovara sigurno, a ovaj drugi boske je otisao. Sad, mož se desi da mu je dokurčilo, jebena je klima dole, 100 posto vlaga, ne može da se diše, a već uzeo brdo para... Ko će ga znati, videćemo. U svakom slučaju se nagoijo :)

FK Crvena Zvezda tema, ovo je stvarno najološ tema, uđem ponekad da gledam kako pričate o Luki Joviću i slično, lol bagro.

Koi jebeni LOL.

Secam se da sam u poslednjih par godina bar jednom rekao da je cak i Andjelkovic bolji od nekih pavijana, ali mi se sada dok sam citao urezala njegova slika kako pogrbljen trci uz aut liniju. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Mada, i Mijailovic je prvu sezonu kad se vratio iz Rusije odigrao dobro...Ali jebote, jos Djokica da vrate i to e to.

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-vraca-andjelkovica-uz-lukovica-sta-ce-biti-sa-mijailovicem/89949

Inace, ovo valjda znaci da ne prodajemo Rajkovica. Ili ce Bajka da vrate.

http://sportal.rs/news.php?news=136961

Хаха нема даље. Ово као да је њузнет, јебени Анђелковић неспособни. Мислим да није упутио квалитетан центаршут у животу. Плус је сад маторији, самим тим спорији и још грбавији, лол. Бар ће бити смешно кад се упаре он и Гавра по левој страни.

FK Crvena Zvezda tema, ovo je stvarno najološ tema, uđem ponekad da gledam kako pričate o Luki Joviću i slično, lol bagro.

Nije lepo da pričaš tako o nama sad kad smo ti skupili kintu za operaciju odstranjivanja viška hromozoma.

Nije Anđelković bio loš, ali nam ne treba. A od ovog Lukovića mi se toliko sere da vam ne mogu opisati. Duža priča nego za Ninkovića, a lik nije igrao fudbal tipa tri godine. Jeb'o im pas mater svima.

Igra Planic. Po onome sto sam video protiv Cuke, teska vezara.

Inace, koliko su samo ovi sa Flashscora vrh, uopste ove losije lige ne jebu dva posto, recimo Ristic i Kovacevic su spicevi po njima, Rakic levi bek. :D

EDIT: Do jaja su ovi beli DRESI, bolji nego oni sivi golubovi.

super su kandidati za mesto predesednika.slobina jagnjeca brigada.

http://mondo.rs/a747346/Sport/Fudbal/ZVEZDA-Mijailovicu-oduzeta-kapitenska-traka.html

Зашто је он био капитен уопште?

T E T Р А Л О Л
Е
Т
Р
А
Л
О
Л

on je bio idealno resenje.ne zna fudbala,al se voli pobiti.takav manijak svakoj ekipi treba.

Sanitarni čvor
super su kandidati za mesto predesednika.slobina jagnjeca brigada.

То је Шкундрела мађија. Радујко је био Коштунов, ишчупао Телеком из дугова, купио по једног оператера у ЦГ и БиХ, откупио назад 30% акција Телекома од грчког ОТЕ-а и дао нам милион еврова по сезони. Мало ли је?

ne menja cinjenicu da je jagnjeca brigada,politicar i gaspromov pijun.

Е то што је Гаспромов ће да нас зајебе опасно.

Ristić najbolji na terenu, mali je igračina već sad.

MOĆNI RAKIĆ GOLGETER

Rakić opet maši, mada je lepo ušao u šansu, lepo i prebacio golmana, i kurac, prečka.
Jović bi ovde bio dobar, jer dosta lopti prolazi iza odbrane radničkog, gube se često. Ako ga ubaci Lalatović na 30+ minuta do kraja siguran sam da daje gol.

i drago mi je da je džiberu Mijailoviću oduzeta kapitenska traka