Prijava

Kako će se ovaj mali Jović nekom najebati majke samo kad pročepi.

Сад сам тек упалио... ГДЕ ЈЕ ПЕРИЦА?

ŠuPci iz protokola ga sklonuli boje se ote slavu dekiju

ako pobedite ovu jel idete dalje? lololo

Talentovani napadač Crvene zvezde nikako da se ove jeseni upiše u strelce

smejanje.

niđe žive duše na stadionu kru te jebo.

posle onog sinoc nikom nije do fudbala

posle onog sinoc nikom nije do fudbala

Vala baš, al mali Jović ima da kobjkašnjava, svaki put je na lopti, ulazi u šanse, dobro se otkriva, samo kad krene sipati, silovaće sve redom. Ima šlifa

Sipace sipace samo da probije psihicku blokadu. Dete je jebem mu mater treba ga ostaviti da trenira i igra. Uostalom, pre cu gledati njega kako promasuje nego ova dva panja.

Despotovića treba terati da radi sklekove po ceo dan. Lik ne može gol da da i dođe tu da se kurči sa lobovanjem. Mrš.

Despotovicu se treba zahvaliti da ne kazem jebati mu mamu maminu.

A i talenta lazovica pustiti negde da se unovci zasluzio je da ne kazem da se nosi u pizdu lepu materinu.

Jeste lazović puko, ni u priči ga nema, kad sam vidio da mu je trebalo 4-5 dodira da smiri loptu sad pred kraj utakmice sablaznio sam se, baš je loš...

Pa ja bih je brze od njega primirio i sutnuo u onakvoj situaciji na dzombama terena druge beogradske lige sa klasicnim seljackim kasapinom na ledjima. PROPO.

Ja se smorio realno. Bilo je ljudi, ali ni blizu koliko treba da bude za ovakvog coveka i igraca. Kapiram da je ovo ofrlje odradjeno, jer se igralo sa Udinezeom, pa kao ajde da odradimo, ali bas je ono cela organizacija bila fus.

Igra ko igra, malog Jovica pustaju likovi 4 puta da ga metne, ne moze. Pa jebem mu sunce, ja bih ga dao. Udine bolela kita za tekmu realno, dobili bi nas lagano sa 3 razlike da su igrali u full sastavu, ovako ljudi nece se povrede.

jedino sto bih voleo je da ovaj sastav, uz mozda 2 izmene krene sledecu tekmu. Jebi ga, pusti klince i to je to bre, sta se vise zajebavamo. Neka grizu, pokusavaju, niko nece na njih se ljuti. A pritom ce da im raste cena.

Sve u svemu, nista specijalno, Deki legenda zasluzuje vise od ovoga.

А Вукан зајеб'о Рамоса са оним промашајем.

može da igra savićević umesto onog klinca na štoperu i vukanu da se daje maks 1 poluvreme
na gol rajković i toeto koji god bili u plusu ćemo biti sl god što se tiče para

U pravu si, Brndga, baš je sve izgledalo ofrlje sklepano, na brzinu. Mada nije baš da ih je boleo kurac (jeste stručni štab, al' ovu postavu što je igrala), prilično su zagrizli da uvaljaju gol i svađaju se sa sudijom.

Mislis pavicevic?

Duvace i lazic i planic i jovanovic kad potpise drtina lukovic kojeg molimo trista godine da dodje.

Ja bih prvi pustio svu decu da igraju pa nek budemo sedmi, ko ga jebe, nego da gledam poluigrace kako se prenemazu. Jos klinci igraju za po 500e. Ali od toga nema nista, dovesce lukovica i jos tri bizgova na zimskom raspustu

Jao da... Jeb'o ih Luković. Još se pominje i Milivoje Novaković lol.

Hahahah kakva farsa... Pa jebote, Rajković sa reprezentacijom u Grčkoj; trener je rekao Lazović i Jović za Arenu štakurac. Kao ovaj njihov direktor priča o Rajkoviću sad a imaju 5 golmana fazon.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=11&dd=15&nav_id=924341

Mislis pavicevic?

jašta
savo pavićević
pavo savićević

Još se pominje i Milivoje Novaković lol.

И Звјездан Мисимовић.