Prijava

To je dobra stvar, neće nas tužiti.

Mada će ga menjati Krunić :/

Je l' Onjilo i dalje naš igrač?

Jebo Onjila Mdodj je car.
Prihvatio me na fejsu.

Оњило јуче мунуо два комада Апоелу :)

На Кипру је, игра за Ермис.

Mislim da pravno jeste al' nije dobio dinara pa može da raskine ugovor kad oće

A jebiga, videh da je munuo APOEL-u, prvi je strelac njihove lige, zato sam i pitao da l' možemo da ga vratimo da proba ponovo, a ne da bude novi Barkos.

Kakvi ste ljudi. Ladno dajete ime svinjcu po vašoj legendi kluba.

AHAHHAAHAHHAAHHA kakav je Bajko lord jebeni!! :D

POZZ LJUDI VIDIMO SE U NEKO BOLJE VREME!

Ja sam protiv imena Rajko Mitić.

zamerio ti se rajko?

Onjilovu platu isplacuju Kiprani. Dzoni da mozete dali biste ime stadiona i po jebenom Grbi, al jbg vojno je JNA...

Ladno vam država sredila Čumetove pare preko njegove firme Knez petrol da ne bi išao u zatvor, ahahahahahah, umesto onog fss- mafija što pišete po gradu, prepravite u zvezda-mafija.

Mitić Rajko, Mitić Rajko, moja srećo moja rano...

Ladno vam država sredila Čumetove pare preko njegove firme Knez petrol da ne bi išao u zatvor, ahahahahahah, umesto onog fss- mafija što pišete po gradu, prepravite u zvezda-mafija.

Kakve teorije zvere imate vi. Vrati se 10 godina u nazad i kreni da smišljaš svaku koja bi mogla za vaš KK npr da se smisli. A ima ih mnogo.

Popuši nam kurac i odjebi sa teme pozz

Dzoni da mozete dali biste ime stadiona i po jebenom Grbi, al jbg vojno je JNA...

По Милошу Милутиновићу би било најпоштеније, ал' јбг, што ти кажеш војска се пита.

Ladno vam država sredila Čumetove pare preko njegove firme Knez petrol da ne bi išao u zatvor, ahahahahahah, umesto onog fss- mafija što pišete po gradu, prepravite u zvezda-mafija.

Ја море! Ми смо државно мезимче, може нам се. То је та пратећа конотација која проистиче из симбиозе Звезде, Вучића, Чепурина и Девенпорта, Путина и Обаме, кинеске обавештајне службе и Платинија.

Сад озбиљно, више сам престао да верујем бомбастичним насловима јер кад год нам је долазио неки нови спонзор или члан управе, дуг је само растао.

Čume je zvezdaš od rođenja. Živela zvezda-Jugoslavija!

Džoniju kapitenu se ovo neće svideti, očekujemo još jedno pismo!

Ajmo prepravljati pesme sa Rajkom Mitićem.

RAJKO MITIĆ MOJA SUDBINA ON ME JE SEBI UZEO RAJKO MITIĆ MOJA SUDBINA ZVEZDO JEDINA!

ZVEZDA ZVEZDA ZVEZDA ZVEZDA PEVA RAJKO MITIĆ