Prijava

Slepi: 82 hiljade

хаха где си видео да сам ја негирао податак да је продато 20 карата? Само сам реко да си нуб, а ево сад и додајем да ме боли курац за ФКЦЗ

Vucicupederu, skoro nismo imali dauna tvojih kapaciteta. A ima ih dosta.

додајем да ме боли курац за ФКЦЗ

Kao uostalom i ogromnu vecinu Srbije s obzirom na broj prodatih ulaznica. Ali dobro, kad vam OFK Beograd uzme ime, zavolecete "Zvezdu" ponovo.

Vucicupederu, skoro nismo imali dauna tvojih kapaciteta. A ima ih dosta.

I meni je neverovatno, zato i ne reagujem jer kontam da je to recimo Kurajberov neki dupli za trolovanje. Žao mi momka ako grešim

u stvari nije, ko ga jebe

tuzno al bas onako tuznooo cak i za internet

Meni je žao Kurajbera, jbg, vucicupederu mi i nije žao, nadam se da je nečiji dupli za kenjanje.

Mada i to što kažeš, šta da mi bude žao kojikurac.

cim on nema sliku na avataru znaci da je los covek. toliko

Ovaj je gori od rasnijanpija

''Gavrić je u Zvezdi bio pre mene i ima kvalitet da bude tu. Kada je u Napretku igrao protiv Partizana bio je najbolji u pobedi. Njegov problem je što je mesto na desnom krilu zacementirano za Darka Lazovića, a tu je najbolji i bio bi za 40% bolji da igra na toj poziciji.'' Nenad Lalatović

http://www.telegraf.rs/sport/1454425-lalatovic-odlazim-ako-cujem-sa-severa-neso-odlazi

Lalat pr0tr0LL

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=02&dd=28&nav_id=963056

Samo jedno pitanje, ODAKLE 11 MILIONA ZA MESEC DANA?!

I zasto ste dozvolili da FMP tema bude zakacena, a ova da bude u ostalim temama? Zar ste vise FMP nego Zvezda? Nista vam nije sveto.

Izgleda da cemo dobiti jagodinu...

Mali ristic je dobar bas a i lazic ima potencijal koji bi mozda vec i dokazao da su imali muda da ga istrpe posle one greske protiv cukarickog prosle godine

U menadžeru obojica imaju po četri i po zvezdice za potencijal, a menadžer ne greši lölö

Jebi Palmu!

Utakmica Jagodina - Zvezda je ekvivalent nekadasnjoj Hajduk Kula - Partizan. Kome nije jasno sta govorim, nek pogleda rezultate u poslednjih 7 godina na jagodinskom stadionu.

Inace insajder info iz vrha Partizana - Zvezda je izbacena iz evropskih kupova na 2 godine.
Zato lade jaja i ne kupuju pojacanja.

lep ti je fudbal Zvezdo danas u Jagodini.