Prijava

@Mанијак
Mirosavljevic se naigrao u Apoelu, dao je gol i Zvezdi i Partizanu, rasturao je tamo, sad igra negde u nekom Olimpijakosu Nikozija.

Jeste, povukao se iz fudbala.

Гроф Влатко Паскачић
Dragan Bogavac, Miladin Bečanović, Dženan Radončić

Bogavac, Njemacka Cvajta cini me se... Dzenan Radoncic u Koreji, osvojili azijsku ligu sampiona, igrali na klupskom prvenstvu svijeta, on jedan od boljih tamo. becanovic, pojma nemam..

Basta je valjda negde u italiji, bolonja udineze ne znam tacno..

Jankovica iz Zvezde isto nema nigde, ko da je u zemlju propao

Mislio sam na Lea Lerinca, on se povukao.

@estradni umetnik

Purovic potpisao za OFK Beograd.

E ? Konačno da dovedu pravo pojačanje!

Симон Вукчевић.

koji purovic mrcio se, vazda je krivonog bio, al je znalo da ga usere..

Kolfilde, jedino za Radončića sam znao gde je...Bogavac mi bio simpatičan sa Žigićem u tandemu, fala na inf...Bečanović igrao u Partizanu, došo u isto vreme kad i Delibašić.

vukcevic u sportingu i dalje, ide ovog ljeta 90% sigurno..

Srđa Knežević! lolo :)

Сад сам погледао на нету, јесте у Спортингу ал ништа нисам чуо о њему има три године бар... па и Стојковић је добијао више прилике од њега...

Goran Drulic, jebale ga povrede.. inace Orahovac se vratio u podgoricku Buducnost, bio i on u cvajti..

Где брани Пантић онај, бранио за гробаре у ЛШ. Снимио спот са оном мис Пиги, много смо јаки ружо црно бела, тај неки фазон.

Dvajt
Сад сам погледао на нету, јесте у Спортингу ал ништа нисам чуо о њему има три године бар... па и Стојковић је добијао више прилике од њега...

svadjao se sa trenerima konstantno, oduvijek je kreten bio, ali odlican je igrac, u cg reprezentaciji igra dobro...