Prijava

Posle ove teme vidim da su mnogi peglali od raznih tekucina. Da cujem koje je jelo ostavilo na vas takav utisak. Evo, ja sam npr. pojeo govno sto sam upisao fakultet.

Ja sam jela puževe. Sada ne bih TO stavila u usta nizašta na svetu...B LJ A K!

Pizza! Ja ne mogu nju da okusim, muka mi je! Eto, razlikujem se, streljajte me!

Dzigericu przenu, ne mogu da je smislim!I jos onaj miris kad osetim ufff..

E, jes, džiga dominira u svom poslu da bude odvratna...

Crevca, pokojni ćale me natero da probam, al meni je to smrdelo na gomna, odvratno...

Trenutno mi padaju na pamet kuvane šargarepe. Jebeno ne mogu da ih podnesem, a trpaju se u razna kuvana jela. PU! A inače volim šargarepe.

Crevca, pokojni ćale me natero da probam, al meni je to smrdelo na gomna, odvratno...

Nije neko lepo oprao :D

Loše očišćen jagnjeći bubreg na žaru. Bolje da sam lizao čučavac u nekoj mehani na Ibarskoj magistrali.

Škembići u menzi na Pravnom u Nišu. Tu više ušla nisam ...

Auu i to banini, i skembice MRZIIIIM... niko ne zna lepo onak oda ih ocisti da ne smrde na mokracu...uhh

pazi, najjača fora što niko nije izvalio šta je to...uvili ih u neki rolat, nas 5 ženskih došle gladne, ju vidi nešto novo, konačno da oladimo od graška i pirea..lele kad su ljudi počeli da pljuju........

Kuvana jaja....nema pare da to stavim u usta....FUJ!

hah :D Ma znam kako je kad se kuvaju skembici ne prilazim kuhinji 2 sata.. kad mi budu trazili na poslu da kuvam skembice naplaticu im duplo!

Crevca na zaaru...jebena crevca na zaru.....

Jaoo secam se kad je jedan moj komsija jeo crevca..Kako je mljackao coveceee ono dok jede ispada iz usta kolko ih ne zatvara...

Rovito jaje. U stanju sam da povratim.

Sve što sam ikad pokušala da skuvam/ispržim/ispečem je bilo blago rečeno nepodnošljivo tako da nemam favorita...

Ja sam jednom probao pecenog zeca. Vidim ja isto izgleda ko belo meso, ali kad sam probao bilo mi muka. Nemam ja takav stomak kao ovi sto peglaju za sve i svasta koji su pisali juce na temi za najodvratnije pice. Ja peglam samo kad popijem kilo rakije.

ja sam jeo kuvanog zeca i stvarno ima ukus na piletinu nisam ni primeri dok mi nisu rekli...A