Prijava

E da, puding neki iz menze a pre toga bečki đon. To je bilo baš 'nako fuj. Kao što rekoh, ništa nije gadno ako se spremi kako treba.

Slatko slane kombinacije ne volim ni ja, kad je baba jednom pravila pohovane palačinke pa mlao preterala sa šećerom, ajoj, najgora slatko slana kombinacija, familijarno peglanje.

Sos od višanja sa kuvanim mesom, šta fali tome? A moj uobičajen zimski doručak: Mladi sir, slanina (ili kobaja, kulen, šunka, čvarak, ili salama ako nema baš ništa), crni luk i preko toga pekmez od kajsija, najčešće. Slatko slane kombinacije su fine ako potrefiš dobre stvari :)

Ja cuh da ljudi jedu tanak sloj kisele pavlake pa dzema. Na hlebu, ofkors.

Sos od višanja sa kuvanim mesom, šta fali tome?

ovo je genijalno!!!

ja obožavam eurokrem na hlebu i jogurt, davim se u tome...

Slatko slane kombinacije su fine ako potrefiš dobre stvari :)

imas onu 'talijansku sa dinjom i prsutom. nisam probao al kazu da je kul.

ja npr volim da jedem grozdje i leba. i nije uopste gadno ako bi se nekom ucinilo da jeste.
stavise je vrlo prijatno ako je grozdje slatko i jakog ukusa.

Ode tema u suprotnom smeru. Ili možda i nije, zavisi ko čita, lolo

nebitno... aj ja da se izjavim:

od zivotinja jedem skoro sve, a skoro sve sam i probao. od pecenja (svih) preko divljaci, riba, morskih plodova skoljki kuraca-palaca do puzeva.
ne svidjaju mi se samo iznutrice i dzigerice. mislim, mogao bi da ih jedem, al samo ako bi morao.

ova jela sa ne-mesom, sva. neka vise volim neka manje, al ne moz nista da bude gadno ko neko lose parce mesa, od koga nastupa predpeglozno stanje.
to je po meni ujedno i nesto najgore sto moras da zagrizes... kad u nekom mesu upadne neki deo koji je gadan.

To ti je boršč.

Није, јео сам боршч и он је ок.

Milanske šnicle. A moj ortak kaže da je krmljao džigernjaču i zamalo povratio, jel zna neko šta je to?

@Borko, u pravu si, boršč je od cvekle, jel?

Slatko slane kombinacije su fine ako potrefiš dobre stvari :)

Jeste, ali Skandinavci jebeno pretjeruju.

Ja cuh da ljudi jedu tanak sloj kisele pavlake pa dzema. Na hlebu, ofkors.

Ide nekako :)

imas onu 'talijansku sa dinjom i prsutom. nisam probao al kazu da je kul.

Pun mi frižider dinja, a imam i nešto mesine, još kad bih znao da napravim to, eeej. Ja inače stalno miješam slatko i slano. Ili prije ručka pojedem čokoladu. Svejedno se sve to izmješa :))

Pokvarena slanina iz koje su izlazili crvi. To sam skontao kasnije, nakon sto sam pojeo vise od pola. Bio sam gladan, nisam pazio niti gledao sta jedem, kontao da je okej. Zivot mi se smucio.

Gospod Bog

Milanske šnicle. A moj ortak kaže da je krmljao džigernjaču i zamalo povratio, jel zna neko šta je to?

Ne znam šta je on jeo, ali džigernjača je u principu Urka ili Hurka, zavisi kako je zovu - kobasica od iznutrica i OK je.

Najgore što sam jeo je čorba od slatkog kupusa bez ikakvih začina. Dijeta, mamu joj jebem, prvi put sam u životu ustanovio kako je to biti užasno gladan, a nemati volje za jelom.

Budjav sir. Mamu im jebem. To im je na zapadu kao popularno, neka posebna vrsta sira se ostavi da ubudja, pa ga takvog prodaju u marketima. Još im je to delikates. Mršte mamu vam jebem, samo što se nisam otrovao.

ako mislis na gorgonzolu
http://winecountry.it/assets/besideWine/cheese/gorgonzola_naturale.jpg
onda nije to samo na zapadu. ima i kod nas, i nije uopste los sir. cak je jedan od boljih.

mislim ima u pocetku kao ona blokada "jedes budj", ali ako predjes preko toga, taj sir je ustvari vrlo ukusan.

@Borko, u pravu si, boršč je od cvekle, jel?

Да, и још доста поврћа, као и меса.

Jebes mi mater. Ja sve sto ste naveli volim da jedem. Kao sto neko gore rece skoro svako jelo je lepo kada se spremi kako treba.

Појео сам своје говно када сам се регистровао на овај сајт.