Prijava

Ščula za poštansko sanduče?

Odeš na šalter pošte, uplata-isplata. Obrati se šalteruši.
"Izvinte, ja bih ovo pismo poslala tu i tu" Naplatiće ti 100 dina za markicu i 20 din. za poštarinu ako šalješ u Srbiju.
Ako šalješ u inostranstvo, naplatiće ti 300 din. i 80 din. za poštarinu.
Jeftiniji ti je meil, a to znaš da pošalješ. Plus, nikog ništa ne moraš da pitaš.
P.S. Pošto su u pošti uvek gužve, ovo bi trebalo da znaš. Pisma su prioriteti. Znači, kad šalješ pismo, nema čekanja redova. Samo se spiči do šaltera.

Шчула за Ђолуба писмоношу?

Zato što se to dešava rano ujutru ili kasno uveče...mislim na uzimanje pošte iz istih.

Pa nisi videla zato što taj proces traje cirka 2 sekunde.
Ali za svaki slučaj ubaci u sabuče odma' pored pošte :)
Ja mislim da si propustila otvaranje sandučeta, tako da će ti pismo biti poslato sutra.

Zato što se to dešava rano ujutru ili kasno uveče...mislim na uzimanje pošte iz istih.

Kako gde, kod mene je oko 11 ili oko 1, nisam siguran.

Posto sam ja dete tehnologije

Nisi ti dete tehnologije, da si dete tehnologije otisla bi na sajt poste tamo sve pise :)
Bez panike kad udjes u postu samo pitaj i neces da se zajebes

Bolje da se blamiram pred ljudima koji me ne vide, nego pred ljudima u posti.

A jesi li ti ona medicinska sestra što je okačila 123 slike iz svog foto albuma? Još uvijek misiliš da te niko nije vidio?

Lady Jovana
Cula, ali za sve ove godine koliko zivim u svom gradu nisam videla da neko ubacuje pismo u to postansko sanduce, niti da ga neko otvara.

http://img33.imageshack.us/img33/1536/sam0408w.jpg

Hahaha, Jogurte gde ovo iskopa? :)

Jogurte prava si Brankica decxko :-)))))))

Lady Jovana
@Јогурт
Tvoja poenta je?! Pretrazio si ceo forum da bi nasao slike koje sam ja postavila pre par meseci.. Bravo za tebe... WOHOO!!

http://img33.imageshack.us/img33/1536/sam0408w.jpg

Hahaha, jebote cepam se od smeha, a ne znam ni zašto.

Hahaha, jebote cepam se od smeha

Na neki, teško dokučiv način, slika tako dobro pasuje uz svaki tekst. lol

Na neki, teško dokučiv način, slika tako dobro pasuje uz svaki tekst. lol

E to, baš to.

Има посебан шалтер за то, мислим да се зове ''Слање и пријем пошиљки'', тамо одеш па се распиташ. Ја кад сам слао за Аустрију, мени су наплатили не много више од 300 динара све укупно.

Много добро ....

Samo odeš i predaš (im se). Zalepiće ti ono napred i uzeti ti pare. Čist račun, duga ljubav.