Prijava

Koja je fora sa postavljanjem njene slike na ovu temu?
Sta bre vi umisljate koji ste kurac. Stefane Kosticu prema onome sto sam ja cula, tvoj izgled je toliko... cudan (da se ne izrazim bezobraznije) da bi ti trebalo zabraniti da stavis avatar.
Suzdrzite se.

Jano, poslije kurca ide upitnik.

Dube kod mene posle kurca ide koka kola, cokolada i cigara

A ne ide drugi kurac?

Da li se ti to raspitujes za moje seksualne afinitete?
Lepo cu te zamoliti da, ne spemujes temu i da odjebes malo sa takvim pitanjima od mene.

Lady Jovana
Kako se pravilno adresuje pošiljka?
Poštanska pošiljaka može imati samo jednu adresu pošiljaoca i jednu adresu primaoca.
Na adresnoj strani svake pošiljke mora biti čitko i jasno ispisana adresa primaoca, koja sadrži sve podatke za brzu i tačnu otpremu i uručenje.
Podaci u adresi pošiljke moraju biti naznačeni jedan ispod drugoga i to sledećim redom:
titula, ime i prezime ili naziv primaoca;
ulica i broj, podbroj, broj ulaza, sprat, broj stana, selo, naselje i sl. ili broj poštanskog pregratka, broj ili naziv vojne pošte ili oznaka „post restant”/„poste restante”;
naziv naseljenog mesta (odredišta), poštanski broj i/ili poštanski adresni kod (PAK)
naziv ili skraćenica države u međunarodnom poštanskom saobraćaju.
Najmanje desna polovina adresne strane pošiljke je namenjena za adresu primaoca, poštanske marke Adresa primaoca mora biti paralelna sa dužom stranom pošiljke.
I to odneseš na šalter Prijem i slanje pošiljki i ona će ti nalepiti markicu i platićeš određenu sumu koju ti ona kaže. Ništa nemoj da pitaš, samo kaži da šalješ pismo. I to je to. Nikakva filozofija.

Jano, pa ja to samo informativno, zbog stidljivih vukajlijaša. Nije tu bilo nikakve zle namjere, ti znaš da te ja poštujem, ko autora.

Dube drago mi je da nije bilo zle namere.

Ima li moderatora na sajtu trenutno...
Neko?
Iko?
Upomooooooooooooooć~!

Natnat da nisi malo omasila temu?
Ovo je tema "kako poslati pismo" koja se pretvorila u temu "kako podjebavati druge ljude"

Stefane Kosticu prema onome sto sam ja cula, tvoj izgled je toliko... cudan (da se ne izrazim bezobraznije) da bi ti trebalo zabraniti da stavis avatar.

Izrazi se slobodno. Neću se uvrediti. Ili ovde ili na PVT, kako hoćeš.

Ovo je tema "kako poslati pismo" koja se pretvorila u temu "kako podjebavati druge ljude"

Pa rekoh, možda ima neki moderator voljan da ispravi naziv teme...

@Stefane verovao ti ili ne, ne pada mi na pamet ikog da omalovazavam tako da cu ostati suzdrzana. Sto preporucujem i tebi ponekad.
@natnat uhvatila si se "corava posla" aj da razumem da si ucestovala u temi ranije, ali upala si i vapis za modom.

Na onu stranu što se zalizuje se piše adresa pošiljaoca, a na onu drugu, s leđa, se piše adresa primaoca. Markica se lijepi u gornji desni ćošak, na poleđini koverte.

Ščula za poštansko sanduče?

Мојне у поштанско сандуче. Није безбедно. Тако сам се једном зајебао на мору кад сам био.

Odeš na šalter pošte, uplata-isplata. Obrati se šalteruši.
P.S. Pošto su u pošti uvek gužve, ovo bi trebalo da znaš. Pisma su prioriteti. Znači, kad šalješ pismo, nema čekanja redova. Samo se spiči do šaltera.

На шалтеру 'уплата-исплата' су уплате и исплате. У свакој пошти постоји посебан шалтер (дакле, нису писма приоритети), пише 'пријем писмоносних пошиљака' или тако нешто. Углавном, пише и не може да се омаши. А и тај шалтер је упадљив, јер на њему није гужва, за разлику од шалтера 'уплата-исплата'.

Ајмо сад, сви који сте спамовали тему, пријавите се овде у року од сат времена и добићете дупло краћи бан.

Vapim za modom Jano, jer je već degutantno, pratila sam temu, pa mi je postalo baš žalosno...

Jeste Natnat degutantno. Zato sam i spemovala temu zato sto mi se opcenito gadi ovakvo ponasanje.
Dzimi ja se evo prva prijavljujem ali nemoj da mi skracujes ban. Ozezi kolko mislis da treba.
Prijavljujem se posto si ti veliki autoritet na vuki i greota je tebe maltretirati da okreces stranice i brojis spemere :)

Па, ти и ниси нешто спамовала, само си реаговала. Не разумем зашто се ти пријављујеш.

Džimi, samo ti mi možeš suditi. Al sačekaj malo, treba mi nalog jer peveteišem sa ženama, pa me banuj poslije ponoći, života ti.

Костићу, џабе склањаш слику, видео сам те да си и ти качио. За тај безобразлук, теби иде дупло дужи бан. :)