Prijava

Treba sarađivati sa njima na svim državnim nivoima jer su veoma jaki, održavati dobre diplomatske odnose ali kakva unija kakvi bakrači...

Ok...znači krećemo se negde, Unija ne, ali veća sardnja Da.

Ma kurac! Ajde sa Bugarima i Grcima da podelimo Makedoniju, osvojimo Bosnu, damo pola Hrvatima, potpišemo primirje sa papom, sateramo Šiptare u Jadran, napravimo Vizantijsku federaciju, sklopimo savez sa Rusima, pa udarimo, mi odovud, a oni odonud, povratimo Konstantinopolj i Turke vratimo u onu vukojebinu odakle su došli pre tih 700 godina. I onda sjebemo Bugare i katolike.

Zna se da je Dušan hteo da osvoji Carigrad i to bi učinio da ga nije otrovao Vukašin u saradnji sa Turcima. Posle toga je namerno izgubio Maričku bitku, prešao kod Osmanlija i postao jedan od glavnih njihovih ljudi za Balkan. Naravno pod drugim imenom. Priča se da je lično odsekao glavu knezu Lazaru. Još je primoravao guslare da pevaju izmišljotine o Marku kao najvećem srpskom sinu. Bednje izdajice srpskog roda i turski vazali!!!
Dok nam Turci dobrovoljno ne predaju Istanbul, dakle ono što nam pripada, nemamo o čemu s njima da pričamo.

Valdemar daje dobar predlog...zanimljivo, Zezatore!

Pa mamiсu vam nenormalnu, koliko smo se muсili za nezavisnost i sad ste se vi lepo posrali na to jer vam je zinulo dupe da budemo dobri sa nekim mudom!
Ja u tursko dupe necu da se uvlacim! (necu u nicije)

Dok nam Turci dobrovoljno ne predaju Istanbul, dakle ono što nam pripada, nemamo o čemu s njima da pričamo.

Pa da, nama pripada i Ukrajina i pola Rusije, to je nasa praposojbina.

Kakva osmanizacija, nama slijedi šiptarizacija ako se ne skontamo na vrijeme....

Ma kurac! Ajde sa Bugarima i Grcima da podelimo Makedoniju, osvojimo Bosnu, damo pola Hrvatima, potpišemo primirje sa papom, sateramo Šiptare u Jadran, napravimo Vizantijsku federaciju, sklopimo savez sa Rusima, pa udarimo, mi odovud, a oni odonud, povratimo Konstantinopolj i Turke vratimo u onu vukojebinu odakle su došli pre tih 700 godina. I onda sjebemo Bugare i katolike.

ТО!

Kakva osmanizacija, nama slijedi šiptarizacija ako se ne skontamo na vrijeme....

Паметно збориш честита старино ... какве фантазије који курац , и Турска и све у пичку материну , гамад најобичнија муџахединска ....

Влатко идеја да се Србија уједини са Турском је постојала и у 19. веку када су прављени национални планови, начертанија курци палци

Циљ први је био ујединити све Србе у једну земљу. Затим две алтернативе:

1. Та Велика Србија би била унитарна краљевина.
2. Та Велика Србија би се звала Српске Сједињене Државе и била би састављена од свих српских земаља на основама федерације.

ЗАТИМ!

Следе два велика пута. (Многи мисле да је један ал јбг)

1. Србија даље ради на уједињењу свих јужни словена у ново Јужнословенско царство. (Тај циљ је остварен у реалности)

2. Србиија ратује даље са турском и доводи је у ситуацију да "болесник на босфору формира" са Србијом дуалистичку монархију на истим принципимна као Аусто-угарска, и сви живе срећно до краја живота.

ЕТО ТО ЈЕ БИО ПЛАН.

Ми смо са јужнословенским царством усрали мотку.

Zna se da je Dušan hteo da osvoji Carigrad i to bi učinio da ga nije otrovao Vukašin u saradnji sa Turcima. Posle toga je namerno izgubio Maričku bitku, prešao kod Osmanlija i postao jedan od glavnih njihovih ljudi za Balkan. Naravno pod drugim imenom. Priča se da je lično odsekao glavu knezu Lazaru. Još je primoravao guslare da pevaju izmišljotine o Marku kao najvećem srpskom sinu. Bednje izdajice srpskog roda i turski vazali!!!
Dok nam Turci dobrovoljno ne predaju Istanbul, dakle ono što nam pripada, nemamo o čemu s njima da pričamo.

Који трол :)
Ми смо мало закењали што се нисмо увлачили Рујама у буљу, они су нас доста помагали у 19. веку, до тачке кад су Руси предложили да руско писмо постане писмо свих Словена, где су сви остали уздржани сем нас и Бугара, само што смо ми
једини рекли да нећемо, а Бугари да хоће. Па су се ту они преселили на Бугаре као пулене, а ми смо остали да га дућкамо против Турака. Скренух с теме, не би од тога ништа било, иако Турци не знају ко су Срби, немаш наших који не знају ко су Турци, па би био крш и лом да се то само спомене. Бљах

Nikad.
Nama treba savez sa Japanom !

Влатко идеја да се Србија уједини са Турском

Normalno je da je postojala, to nije nešto novo. Inače, hvala na celom objašnjenju ovo stvarno nisam znao...

Skojevac, smorio si međeda, decxko.

2. Србиија ратује даље са турском и доводи је у ситуацију да "болесник на босфору формира" са Србијом дуалистичку монархију на истим принципимна као Аусто-угарска, и сви живе срећно до краја живота.
ЕТО ТО ЈЕ БИО ПЛАН.

Hahahhahahahahhahahahhahaha! U čijoj glavi, majke ti? Nekog ekscentričnog engleskog lorda?

Ми смо мало закењали што се нисмо увлачили Рујама у буљу, они су нас доста помагали у 19. веку, до тачке кад су Руси предложили да руско писмо постане писмо свих Словена, где су сви остали уздржани сем нас и Бугара, само што смо ми
једини рекли да нећемо, а Бугари да хоће. Па су се ту они преселили на Бугаре као пулене, а ми смо остали да га дућкамо против Турака.

Otkud ti takve informacije, zaboga?

А да се ни лепо селимо на Јупитер? Да тамо градимо своје царство и да само одашиљемо метеоролошке сонде са сакривеним базукама, сјебемо све до краја, вратимо се на земљу, а после ћемо се међу собом већ некако поделити?

Ima trideset i kusur meseca na Jupiteru kad ćemo to tek izdeliti ?

Hahahhahahahahhahahahhahaha! U čijoj glavi, majke ti? Nekog ekscentričnog engleskog lorda?

Ексцентичног руског племића заправо, ако се добро сећам. Имаш у историји за 3. разред гимназије.

Верујем да је трол тема, али идеја, када би била могућа уопште не би била лоша. Јебеш историју. Не знам какав образ ми чувамо као нација, па увек због тога испаштамо. И Французи су у унији са Немцима, после 60 година од рата, а ми не бисмо са Турцима, после 300. Овако смо г'о курац. Ни кап у океану. Свако може да нам ради шта хоће, што се и види у последње време. Турци су друга сила у НАТО-у, одмах после Амера. Дакле, не би свако могао да кења по нама кад би хтео.
Е сада, наравно, поред добрих, реализација овакве ситуације (потпуног спајања са Турцима) би за собом повукла и велике последице. Ајде да замислимо да би цело садашње становништво Србије то прихватило, после неког времена ми бисмо се изгубили у маси од 74 милиона Турака. Ионако нам је природни прираштај негативан, ово би за нас, као народ, дефинитивно била смрт.
Морали бисмо и причати турски ! Језик је више него одвратан. Боље би нам било да се споразумевамо прдежима.
Вера би такође била проблем, и то велики. Једноставно, није могуће да у једној држави живе 2 нације са 2 различите вере, на неки дужи период. Ја не знам како је то пошло за руку Југословенима, али је само било питање времена када ће се држава распасти. У сваком јебеном случају, заједничка држава - НЕ, нека економско-војна унија- ДА!

Ексцентичног руског племића заправо, ако се добро сећам. Имаш у историји за 3. разред гимназије.

Uh, u vreme kad sam ja kad sam išao u gimnaziju, učili nas bitnim stvarima, a ne takvim sumanutim. U stvari, bilo je sumanutih priča sigurno, ali one su nam izgledale kao normalan deo gradiva. Eto, i ta priča isto...