Prijava

Vežu parče slanine koncem, nateraju te da progutas, a onda izvuku.

A jel znate ono kad vas vezu i stave da vam kaplje voda na glavu?

A za bambus kad posade ispod tebe i puste da poraste kroz tebe?

Kad svežu čoveka i baba mu provrti vreteno kroz zenice

"Smrt hiljadu rezova" - laganica na kineski način. Pa ti posle idi u kineski restoran.

http://www.chinasmack.com/2010/pictures/slow-slicing-photos-female-criminal-late-qing-dynasty.html

NE POKUŠAVAJTE OVO KOD SVOJE KUĆE!

Nek da neko nesta iz Indije nisu ni oni cigani..hahahahaha sto sam nesto duhovit danas aj da probam opet...
Nisu ni oni bogu tele ubili...ohohohohohh rasturih.....
Da kazem i koju "pametnu" kuvanje u ulju mi zvuci zanimljivo....

Kad mu oduzmeš komp, džeparac, ograničiš kretanje, tj. daš mu dozvolu da diše, jede, uči i spava.
Men' se čini da se ovo teško preživljava, gore je od tih drevnih ali nema garancije da vraća na budžet.

Smije li bar da gleda Ligu Šampiona?

Ne.
Je l' ti to mene 'oćeš da živciraš, Dub-e?
;)))

Au, al si surova. Bar jedno poluvrijeme mu pusti da odgleda :)

Dub, uskoro punim 50 godina i red je da se to proslavi na MOJ način. Propuštam putovanje (Jerusalim) zbog gore navedenog (čitaj samofinansiranje košta) i rođendan ću da proslavim ko' i 49. ti i sve prethodne.
I dalje misliš da sam surova?!

;))

Ma jebi mu mater lijepo. Nisi ti rađala kretena nego pametnu djecu. To se izbezobrazilo. Nek ide da radi nešto, ako neće da uči.
edit:
nea smajlija, štedi se za školarinu

СМарко je u poslednjem pasusu pogodio u epicentar, polaganje računa.....

Vuka mi se, izmedju ostalog, zbog ovakvih defki veoma dopada: prozor u svet kome ja odavno ne pripadam, ali činim sve da ga razumem, uprkos ogromnoj distanci.
Nadam se da će Vuka da dočeka i vašu decu i vas kao roditelje.

:-)
nije fora u Jerusalimu i novcu, nego u poštovanju

Ma i šta ćeš tamo, ionako stalno ratuju. A Jevreja možeš naći i u Srbiji. :)

Hhahha, smisliću nešto za 51.

Гажење слоном није најбруталнија казна, отприлике је у рангу одсецања главом резервисана само за племство и циљ је да смрт буде што бржа...