Prijava

Nekome je zivot majka nekome maceha :)

E, nismo dugo pomenuli mučenje kapljicama vode.

E, nismo dugo pomenuli mučenje kapljicama vode.

Nisam cuo nista o tome i ako me pitas mislim da je nemoguce.
Ipak je kapljica prelaka da bi nanela bilo kakvo zlo.

Mozda ste culi za japansko mucenje bambusom.

Ja sam čuo, to je ono vežu kao čeovek z a saksiju u koju je posadđeno seme bambusa, i onda ga puste da raste, a pošto bambus ima oštar vrh stablo se probija kroz telo.

Nisam cuo nista o tome i ako me pitas mislim da je nemoguce.
Ipak je kapljica prelaka da bi nanela bilo kakvo zlo.

Прочитај Скочкове постове. То је психичка тортура пре свега. А и након много времена, шта год да ти пада на исто место, деформисаће кост.

Nisam cuo nista o tome i ako me pitas mislim da je nemoguce.
Ipak je kapljica prelaka da bi nanela bilo kakvo zlo.

То је психичка тортура пре свега

+ ćeš imati konstantnu potrebu da pišaš od tog kapanja vode....

Ja sam čuo, to je ono vežu kao čeovek z a saksiju u koju je posadđeno seme bambusa, i onda ga puste da raste, a pošto bambus ima oštar vrh stablo se probija kroz telo.

Ја сам чуо да је болније ако вежу човека кад већ бамбус мало изађе из земље тако да седи на том прченцету бамбуса. Кажу, 'оће анално да оштети човека.

Прочитај Скочкове постове. То је психичка тортура пре свега. А и након много времена, шта год да ти пада на исто место, деформисаће кост

Znam legendo trolujem malo.
Vidi sad ovo Kinez neki je 54 godine udarao mislim po 12 sati dnevno kaziprstom u zid. Zid se srusio verovao ili ne a ovom liku tj dedici su ne znam koju tvrdocu izmerili kosti da je jaca od celika ne znam ni ja koliko i neke picke materine koliku silu ostvaruje...

E to ckm. Cudi me da niko nije pominjao na temi.

Кажу, 'оће анално да оштети човека.

Reme jebe to bilo kako bilo.

Чекај јебему матер, кад су тог ставили на колац када му давали станове, еврове, имо операциу са кесом на стомаку..... коа дина је у питању и јебем ти живот зар они то још раде?

1999 Kosovo. Napisah ja nema ko da cita :)
Takmicili se siptari sa nasima ko ce vece zlo da izmisli...

Боксере, шиптари га набили на колац?

Od savremenih mi je super učestalo gledanje, slušanje, rađenje... nečega što inače u životu često srećeš.
Slično onome iz Paklene pomorandže.

Сте чули бре за оне бамбусе убице.
Типа ставе чо'ека доље, посаде бамбус, кад оно никне кроз панкреас ај' здра'о... Сте чули?

Него заборавих сад што сам стварно хтио да напишем...
Е, да, чини ми се да је то било на Голом отоку, стискали им јаја кол'ко су иђе могли и мислим, нисам сигуран, да те рецну мало, па ти их стискају док не искоче вани и онда ти их о'кину. :)

Skafizam: drevna persijska metoda mučenja. Stave čoveka u čamac, poklope drugim čamcem. Poje ga mlekom i medom da izazovu proliv u toku nekoliko dana (to sve ostane u čamcu, ne vade ga, samo ga dodatno mažu medom po telu). Čamac pluta na vodi. Fekalije i med privlače razne insekte, koji se tu hrane, gnezde, i čovek u roku od nekoliko dana postane plutajuća gangrenozna rana razjedena crvima. Smrt je užasno spora i bolna.

A ima ona turska, malo jednostavnija: vežu te i zašiju u veliku obešenu vreću koja sadrži mrtvog čoveka u nekom stanju raspadanja. I tako te ostave, dok mu se ne pridružiš.

samo da se upisem, zanimljiva tema

Знате ону српску методу мучења, кад вас вежу за столицу, ставе вам слушалице на уши и пусте Карлеушу?