Prijava

bravo komšije

p.s. dok se vi jebavate po bejdžanima
MI RADIMO OD KUĆE
OPAAAAAAAAAAAAA

Азери говна и спарушена муда кавкаског јарца а ми њиховом диктатору споменик у центру града.

ЈЕР МЕ НИ ЈА ЈЕР МЕ НИ ЈА
КЕЛЕ КЕЛЕ КЕЛЕ КЕЛЕ

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=28&nav_id=893277

Bole me kita i da su ispali, nekako sam se potpuno otudjio od FK. Svake sezone krene se dobro, na zimu se proda sto valja, ostalo uvali na leto. Sad ce opet svi da se naloze zbog LE, ici na stadion da podrze nesto sto propada godinama. Meni je stadion na 10 minuta, nisam bio 4 godine niti planiram da idem, makar bilo dzabe, ko prekoputa.
Da smo zadrzali pola igraca koji su prodati samo u poslednje 2 godine, igrali bi komotno ligu sampiona, ili makar od jedne prodaje imali za naredne 3-4 sezone.
Sad je prodat mali Zivkovic, Drincic ce da ode i igrace Brasanac i Markovic u sredini. Punili bi nas i sa njima, ali tek bez njih to ce biti smejurija. I ja da platim to da gledam?

Ovome nema kraja, jos od Jovetica i Matije se prica kako se lopovi maste, kako ce govna da se najure, ali opet svake godine je isto. Pravo je cudo da smo prvi non-stop bili sa tim tumbanjima. Steta sto je liga kurac, pa ne moze da nas vrati u realnost dok nas ne namuci sampion Bugarske ili cetvrtoplasirani tim jebenog Azerbejdzana!

komsinica im daje marakanu da treniraju svaki put kad dodju a oni nama ni vodu. lepo kaze nas narod poturica uvek bio gori od turcina

Au koji su ovo divljaci, drago mi je sto ste ih popisali keve mi. Gledaj kako onaj mentol udara Petrovica na 00:15. Klasicni indijanci.

dobro je, partizan skuplja bodove. trebace nam dogodine.
rispekt komsije.

ЈЕБИ ЖДРЕБОА

Zamisli ti koji su to divljaci kad im vode nisu dali lolo

Skim smo u šeširu? Koga nećemo jebati u JEVROOPI??? SUTRA JEBANJE ŽREBOA!!!

Полуфинале Партизан Бенфика! БИЋЕ САСТАВ ИЗ СРПСКОГ ЕВРОПСКА ЈЕСЕН У ХУМСКОЈ

u trećem smo šeširu

EUROPA LEAGUE- PAY TO PLAY, NO NEFTCHI NO DEVOTION

četri dinama u grupnoj fazi lolo

mislim da se plasirao svaki dinamo koji postoji u evropi, jedino fali dinamo tbilisi

a on nije prvoligaš kurac, njega ne računam

mada si dobro primetio