Prijava

PAKO RABANE, ZNAŠ KAKO, KO SE LJUUUUUTIIII...DOBIJE ŽUTI! HE HE HE

Šta sereš dobra slika baš.

PAKO RABAHAHAHHAAH

"Prvi put sam ovaj Derbi gledao opušteno. Baš me bole kurac što smo izgubili. Bilo mi je svejedno kada smo primili gol." - Delija sa severa nakon svakog izgubljenog Detbija.

"Jagodina oleeeeee. To bre. Jebi" - Delija sa severa. Verni navijač svih klubova osim Crvene Zvezde.

Ja mislio vi samo u košarci navijate za druge klubove.

Ne idem na temu kk i fk musavaca iz higijenskih razloga. Nego jer svršavamo i mi njima po temi pa nam sad oni vraćaju il je ovo čisto lećenje kompleksa?

cisto lecenje kompleksa. mada direktor je ok, izdrzao je prozivke posle derbija junacki, njegovi postovi su mi ok.

nisam gledao jagodinu, nisam imao net do malopre 2 dana, po rezultatu rekao bih da je bolje sto nisam imao.

sto se tice zvezdinog penala, ono jeste penal, samo je problem sto se takav penal ne sudi svima u ligi.

inace sremu je ponisten totalno regularan gol, kacim link kad nadjem

Janpi nije bio na nasoj temi taman dva dana sto nije imao net.

Penzioner, evo posto je janpi realan, slobodno idi na nasu temu, jedno 10-15 stranica, toliko sam ja sada ovako dokon otisao. Mnogo su ucestali postovi autora poput Janpija i Dzonija. Mozda ne kace sliku zirafe kako jebe crno belu zebru, ali svakako su tu da prokomentarisu, pitaju jel smo drugi, nekada su se kacile nivee, Romi u Zvezdinim dresovima i tako to. Onako, da se poprckuje malo.

Tako da sto bi rek'o brat Zigara, budite spremni da date salu, i primite salu.

http://hotsport.rs/2014/10/26/sumnjiva-odluka-donji-srem-ostecen-na-marakani-video/

buljaga ja ne dolazim na vasu temu osim kada me pominjete tamo. retko kad dodjem nepozvan. to i sam mozes da vidis pa nzm zasto kenjas

edit: na 4:20 je sporan trenutak, da ne gledate ceo klip

Penzijo, ti si gotivna glava. Ozbiljan čovek i sve to ali zapalo mi je za oko duži vremenski period već gledam kako za navijače Zvezde pišeš isključivo musavci. Lepi nemoj ti o kompleksima. Nekako ne ide. Koliko god da ste stoka ili ne ili glodari ili ne ja ću iz poštovanja uvek napisati Grobari ili Partizanovi navijači, zbog onih ljudi koji su normalni. Postovanje po ovim temama će uvek biti jbg, nekad više nekad manje.

http://www.mozzartsport.com/vesti/premotavanje-partizan-roma-bez-ikakve-potrebe-sapleten-je-rudi-feler-video/87863

ја ово нисам знао до данас. а верујем ни добар број вас, сем можда пар људи са теме. ваља прочитати.
п.с. не кажем да само ви имате сумњиву причу, има и звезда свој панатинаикос и остало, ал' ето, било ми занимљиво да поделим.

Ja pišem za cigane da su Rimljani, ili je ipak korektnije da ih zovem musavci? Mislim pitam čisto zbog estetike.

"Musavci ili pak Rimljani, pitam čisto iz higijenskih razloga"

To se pita i Miša Tumbas, vas cijeli dan samo tom misli.

Zelim da verujem da ste bar malo izmakli od Tumbasa jbg

Ne mogu da verujem da vam smeta to musavci. To je isto kao kad vi napišete glodari. Ja pišem ovde kao što govorim. Tako vas najčešće zovem. Musavci, aškalije, čerga.....ima još nadimaka. Tako i većina ljudi koje znam, a navijaju za Zvezdu, nas zovu Glodari, Franjevci i tako dalje. Marakana je rupa i svinjac, JNA je piksla, lavor i tako to. To je sve normalno.

Puno pozdrava od Drinče za vaše napaćene duše
http://youtu.be/eUM2qqDvI40

AŠKALIJE !!

HA HA

HAHA

AAAAAHAHAHAHAHAHAHA

e ali lik sa slikom arkana poredi nas sa tumbasom. priceless

AŠKALIJE !!

HA HA

HAHA

AAAAAHAHAHAHAHAHAHA

Tamo gde sam ja odrastao, u Zemunu, najčešće ih tako zovemo.

Ključni detalj koji objašnjava sve

Ашкалије су потомци албанизованих косовских Рома, док су према другим тврдњама, они пореклом или из Ирана (одакле су се доселили на Балкан у 4. веку), или са подручја Палестине односно из града Ашкелона у данашњем Израелу (од чега је и настало име Ашкалија).