Prijava

naši fazoni u vama bude komplekse i izazivaju obilne frustracije

+1000

i tu nisu u pitanju fazoni, sta god da napise neko na temi vi se popalite ko mladi majmuni. bas ste ono lozane na kvadrat.

Sad su izbeglice. Jednom sam platio da mi pokosi plac i u razgovoru mi kaže da nije on ciganin nego aškalija! Umro sam od smeha.

AHAHAHAH AŠKALIJE JEBENE POYYY

Shomi, Aškalijo musavi, pojma nemaš.

Što se tiče tribine, neću puno da zalazim, ali vama je prozivka Indija, Pakistan - Ćale u djubretarima ili ona najjača Zato što smo mi verovali slepo... to su vaši kapaciteti.

Vi niste sposobni da smislite pesmu poput Uzalud trud - Ne pomaže huk severa - Mišković pita se, te političke prozivke u vama izazivaju ogromne frustracije.

Ima još dosta njih, znam da ste upoznati pa ne moram da vam pišem, tako da što se tiče šale među nama, tu vas kidamo. Vama je prozivka kad nam kažete Jugosloveni, a stoji vam petokraka na grbu. Jedino se mogu složiti za dobru prozivku a to je ona za Franju i to je to.

O šalama na facebooku i komentarima neću da pričam. Tu je sve jasno.

Džajić i Tozovac, hotel Radmilovac......

Ja sam kanda malko stariji pa se i sećam kad su musavci mogli da nešto dominiraju. Al nije to zbog toga. Zaljubio sam se u Partizan 1984. godine. Il 83. Ljudi nemate pojma kako sam drhtao ceo dan čekajući matorog da dođe s posla i odvede me na stadion. Partizan -Hajduk Split. Na zapadu smo bili. Taj huk, pesma... Posle toga nikako mi ni jedan drugi klub blizu srca nije bio. Kupio mi je tata tada zastavu na onoj drvenoj dršci... Jebi ga, prva ljubav zaborava nema. Jes bilo i dominacije ciganske al zadnjih 15ak godina je to potislo u glavi negde daleko...

LJudi, jel ovo rasni poceo za Partizan da navija i promenio nalog?

EDIT: Nije bio ofsajd kod Lazovicevog gola po mom strucnjom misljenju, drago mi je da nam je prvi napadac reprezentacija usao u formu konacno.

evo drago mi je sto je buljaga ovo napisao. njima je napusavanje da nas porede sa jednim od njih. kao najveci si debil ako si jedan od navijaca crvene zvezde.

Janpi kakva si ti glava jbt

sta se ti osnovac javljas

Lol, pa tata da me zoves.

boktejebo, i vi glodari imate dileja za primer.

volis da te zovu tata dok te jebu? idi strebaj prirodu i drustvo

Koje fore ti bacas jebem ti dan axaxaxax

volis da te zovu tata dok te jebu? idi strebaj prirodu i drustvo

Jel tebi dobro?

Jadno janpi, baš ono najniže jadno.

volis da te zovu tata dok te jebu? idi strebaj prirodu i drustvo

kakvo detinjstvo moraš dimaš da bi ovo kapiro ko dobar fazon

kaci bijo dete malo...

Ako ima mozga treba da se oseća ko Prov kad je nagovarao Rajdera putem pvta da proziva Radijaciju za decu.

mada je još debilnije
što na svakih 5,6 strana paklica svrši na
nikad jači fazon AŠKALIJE

pa napiše
hahahah džoni
hahahahah penzioner
hahahaha ašakalije
a ja ih zvao čerkezi
hahahahahhahahah

GROBARI, DA IH NEMA TREBALO BI IH IZMISLITI...

kako je dobro kad slučajno naiđeš, a misliš tema nešto za fudbal...

pozdrav za grobarske legende džonija janpija i penzionera