Prijava

Treba vam bolji špic od Dankana , da pleni uz Škuletara

danko je izgleda resio da postigne gol iz ofsajda. zato valjda i bleji u istom vec cetvrtu utakmicu. novi inzagi

eo taman napisah. ofsajd 100 posto

Ako je škuletić zakačio loptu, a čini se da jeste, onda je definitivno ofsajd.
I doći će prelaz na kraju, haha. Znači sad treba juriti i zvezdin odgovor, i oni će uskoro prelaz lagano.
Edit: u al' neće škuletića već par utakmica, samo nek' nastavi!

eo taman napisah. ofsajd 100 posto

koja akcija bio ofsajd?

tučete vi al tuku i oni
zveče stative

ma kod gola.

zvece, 2 precke i stativa

Tačno će da ga da u 96. jebemti.
Edit: ćeraćemo se još! Iako je naša ekipa gora od vaše, ostavljate nas u trci.

fudbal se gleda na ekranu a ne na lajvskoru kile

edit : ja se istripovao da je ovo kup utakmica, cekao penale na kraju. nzm sto, znao sam da je zamenjeno.

Nije bilo tako, netačan ti je lajvskor.

Pišem musavci jer mi se tako sviđa da vas zovem. Jebi ga, navijačka tema, valjda se ne ljutite? Cigani ni novinari više ne pišu jer je to po EU standardima uvreda a Romi su Romi. To musavci mi je dovoljno jaka reč da vas isprovociram (vidim uspevam) a opet dovoljno "kulturna" da ne ispadam mnogo vulgaran. Svi znate da ću do stadiona i posle stadiona sa svakim "Delijom"(eto vam mali gest pažnje) na piće izaći i raspravljati o utakmici al na stadionu ću tako sočno da vam se načestitam mile nove godine... :-)

E Džoni, ja sam ih pre zvao Čerkezi ponekad. Ali Aškalije je tolika pobeda da nemam reči.

AŠKALIJEEEE

HAHA

Penz, ja garantujem da nikome ne smeta. Zapažanje samo koje više o vama tj tebi govori.

Svi odavno znate kolko volim da ne volim SD Crvena Zvezda. U svim sportovima i svim novonastalim klubovima posle gašenja regularnih.:-). Jebi ga verovatno neka trauma iz detinjstva.Al ja je eto javno ispovedam. Ne krijem. A jel ti Bokseru voliš Partizan? Bilo kad? Objasnih već negde da ovde dolazim da bih se zezao. Musavac je sastavni deo toga... Eto i sad bez veze trošim post za objašnjenje... Daj bre prihvatite to musavci pa da se dalje podjebavamo ko ljudi...

Džoni jel znaš da mi ladno u komšiluku imamo te Aškalije? ( ne mislim na musavce što škrabaju po parkiću nego PRAVE) Onde iza "Grand Kafe". Sad su izbeglice. Jednom sam platio da mi pokosi plac i u razgovoru mi kaže da nije on ciganin nego aškalija! Umro sam od smeha.

Lol, brate niko ti ne kvari to. Pa ja ne mrzim Partizan, u mojoj mladosti nije mogao da mi ostavi traume, Zvezda jebala daleko jače. I da, em ne mrzim em verovao ili ne navijam za vas kad igrate evropu. Al to kapiram nemere svako

jedino ako si stariji od 30 godina pa da je zvezda jebala daleko jace ko sto kazez. ako si mladji onda ti pamcenje seze mozda u 95, 96, kada titulu niste videli 4 godine ako se ne varam.

Mrzim Partizan i uživam u vašim neuspesima. I mislim da je to skroz normalno. I Bohore, ne laprdaj leba ti, što bi mi smetalo, neka nas zovu kako god žele, što bi me doticale reči sluga Franjinih hehehe. Jedino mi smeta što su dvostruki aršini na sajtu, pa Džoni ponekad dozvoljava vredjanje nas musavaca, a banuje kad mi njih sprdamo. To je malo njaaah. Mislim da je pogodan trenutak da citiram jednog našeg bivšeg prekaljenog reprezentativca: "Moraš da umeš da daš šalu i da primiš šalu". Pozdrav svima i dabogda se ugasili.

Mrzim Partizan i uživam u vašim neuspesima. I mislim da je to skroz normalno. I Bohore, ne laprdaj leba ti, što bi mi smetalo, neka nas zovu kako god žele, što bi me doticale reči sluga Franjinih hehehe. Jedino mi smeta što su dvostruki aršini na sajtu, pa Džoni ponekad dozvoljava vredjanje nas musavaca, a banuje kad mi njih sprdamo. To je malo njaaah. Mislim da je pogodan trenutak da citiram jednog našeg bivšeg prekaljenog reprezentativca: "Moraš da umeš da daš šalu i da primiš šalu". Pozdrav svima i dabogda se ugasili.

Jeste normalno, slažem se, ali da te ne dotiču reči ne bi se trzao ko pile pre klanja, a to za vređanje nije istina, mene je neko od modova banovao jer sam vređao, pa se ne uzbuđavam, jedno je sigurno, naši fazoni u vama bude komplekse i izazivaju obilne frustracije, umemo mi da prihvatimo šalu, ali obično se to ne dešava, jer su vam šale glupe, učite od najboljih, Grobari su izmislili šalu na tuđ račun. Drinča šalje najdublje saučešće. Pozdrav