Prijava

ne znam, samo mi zivce moje pokidase jebem ti upravu i igrace i sve po redu

koga boli kurac, fudbal je svejedno pederski sport
al dobro smo se držali protiv objektivno jačeg protivnika

Jerkovic navija za Partizan

To Toleeeee

Hahahha kakva kradja jebem ti majku

Ponavlja se prošlogodišnji scenario

a eo i navijača voždovca, popularnih invalida
-saša r. bojinović

E
Na stranu sto su nasi retardi
Al dobra utakmica jbt

ВУЧИЋЕВИ ПЕДЕРИ
СЕДЕ НАМ У УПРАВИ!!

JEbo vas "lucidni" babović, "najbolji" vezni u JSL. Sve vas koji ste ga prizivali u Partizan. Kakav bolid, klasično smeće od igrača debilčina svoje vrste, babun jednom rečju.

Babun najveci retard u timu, nevjerovatan je

LOL NOOB LOL
O
L

N
O
O
B

L
O
L

Dakle i zvanično počeo je raspad...

http://www.dnevnik.rs/sport/ciric-zvanicno-napustio-funkciju-u-patizanu

Dakle samo potvrda svega. Ko iole radi u interesu kluba brzo bude oteran. Što ovi političari iz uprave nekada ne daju ostavke nego samo bivše legende...

Ma ko ga jebe znao je sa kim se hvata u kolo, i još zamalo da smeni Marka sa tumbom pičkom. Što se mene tiče kasno je on otišao jer smo mi ostali bez oba napadača i nismo doveli nijednog, kriv je koliko i svinjar njegov dojučerašnji pajtos.

Pljuju svinjara opasno ljudi koji ga lično poznaju. Izgleda nam her nedodirljivi stvarno uvalio igrača koji će da dotuče klub. Nego sreća pa i cigani blagi očaj.

Nego sreća pa i cigani blagi očaj

ne blagi, nego totalni... sramota i jedni drugi, treba govna sva rasprodati... partizan je još dvojicu mogao prodati, kako ovi danas igraju

Ljudi, ne kontate jedno.
Mi smo blagi očaj jer su nam igrači retardi i ne mogu bolje.

Ciganka je očaj jer su totalno u promašenoj formi i nisu uigrani.
Oni kad se skontaju jebaće nam majku.

Nadamo se da neće da se skontaju musavci narednih 13 kola! Posle kako hoće. Stvarno ne pamtim ovako lošu ekipu. Zamisli ove, da ne daj Bože, igraju ko nekad naši s elitom... Za ove naše je Azerbejdžan "Premijer liga".