Prijava

Kaze los Bozinov lolo coek da ima nekoga da mu dotura loptu surio bi. Kad god je popne, vidis da ume sa njom.

Au pa vosa bi pravila male lalose u ovoj grupi

KAKVI SU OVO NEMCI KAD PADAJU KAO ŠPANCI

Svaka čast Živku i Fabrisiju, najbolje utakmice u karijeri obojice.

Hahahaahha nerealno

Нећемо изгубити ни један меч у групи, запамтите овај пост.

Браво, гробоши, одлична игра.

dajte navijacki izvestaj kapiram da je to isto bilo fino za gledati

dajte navijacki izvestaj kapiram da je to isto bilo fino za gledati

S obzirom da je utakmica bila pre farme, kapiram da je ogroman deo panterske populacije ukljucujuci i tebe ispratio PartiSNSzan. Kad bude u 9 sledeca utakmica, neko ce vam dati objasnjenje, jer panteri gledaju farmu. Tako da ne kenjaj.

Inace objasnjenje ovih pobeda u LE je veoma prosto. Antifudbal koji Babovic sprovodi cini da gledaoca zaboli glava, a protivnika totalno izbezumi i dovede do nervnog sloma. Protiv takvog igraca je nemoguce igrati.

S obzirom da je utakmica bila pre farme, kapiram da je ogroman deo panterske populacije ukljucujuci i tebe ispratio PartiSNSzan. Kad bude u 9 sledeca utakmica, neko ce vam dati objasnjenje, jer panteri gledaju farmu. Tako da ne kenjaj.

lol sta ti pricas?
ako neko ima snimak navijanja kao sto mi imamo onog RSB-a sto snima navijanje neka okaci
gledao sam preko nekog jadnog strima a ne preko tv pa me zanima kako su se veselili

Samo cu reci jedan veliki LOL za sinocnu utakmicu. BRavo za pobedu, sto bi rekao Kiza srica prati hrabre.

Ali ovakvi golovi ce vam se vratiti nekad, nesumnjivo.

Jos jedared, neocekivano, ali stvarno bravo za pobedu.

Što je najluđe, da su bili pribraniji u par momenata (kontre), moglo je vrlo lako da se desi da rezultat bude 1:5.

Doduše, još još lakše je moglo da bude 8:3 za Švabe ako tako gledamo.

Valjda će ove okolnosti i moral iskoristiti da odigraju bolje naredne utakmice, ali se pribojavam bolnog spuštanja na zemlju već sledeće nedelje.

Ali ovakvi golovi ce vam se vratiti nekad, nesumnjivo.

Ja mislim da se ovo upravo vraca za kojekakve nebulozne poraze kad smo igrali sasvim ok prethodnih godina.
A njagore od svega je sto bas ove pavijane sere ko volove, i ispadose prase, koza i june neki vrhunski strucnjaci a ono deda ispred zgrade ima vise smisla za biznis od njih.

Evo, jutros pise da smo vec zaradili 6 milki evra. Ako prodjemo grupu, sto uopste nije nemoguce, izaci ce to na bar 10 milki a verovatno i jace, i onda ce na kraju godine da kazu dug je 23 miliona, nakupilo se od stare uprave...

http://www.mozzartsport.com/vesti/vucelicu-djubre-komunisticko/117102

„Puši, Vučeliću, taj svoj tompus i dalje! Ako imaš imalo pameti i obraza, nemoj da izlaziš više na ulicu, ovaj narod ti sve pamti. Hiljade crnih barjaka je Srbija ili Jugoslavija okačila na svoje kuće zbog politike čiji si ti bio protagonista. Da malo pameti ima, bolje bi mu bilo da začepi ta svoja usta, koja su građanima uzela 25 najboljih godina života“, rekao je Mojsilović.

„Vučelić se malo igrao politike, pa nas terao u ratove. A sad bi da se malo igra fudbala. Bando crvena, đubre komunističko“, završio je Mojsilović.

HAHA PREGOTIVNA GLAVA, ŽELJKO PANTIĆ MEĐU TRENERIMA
Što je najgore treba da ga pita za devedesete, ali ne za rat jebeni...