Prijava

Truće, sudio je Mažić sigurno toliko pa opet ništa... ;-))))
Sa kakvim se pritiscima susreću sudije pred i za vreme tih derbija verujem da im nije lako, ne bih im bio u koži...košarkaškim sudijama je verovatno još gore.

Ja da sam normalan bio bih sudija 200 utakmica, i onda na jednom derbiju dao 3 crvena partizanu, sudio 20 penala Zvezdi i cirkus napravio. I onda slavio sa navijačima na severu!

Sa kakvim se pritiscima susreću sudije pred i za vreme tih derbija verujem da im nije lako, ne bih im bio u koži...

Eh, jednom prilikom sam hteo nešto na tu temu da kažem, nešto iz prve ruke, al odma me zaskočile #hijene, kako oni znaju TOLA, tj. da im je on ujak/tetak/striko, i da je sve bilo ok. (iako akter toga što možda nije bilo regularno kaže nešto drugačije)

I onda shvatim da se tih tema ne treba hvatati na forumu, bolje pisati ALO PICKE GR00B00RSKE ĐE PENAL HAHAHAHHAHA

Nema ih kao penala u derbiju...taj neki rad.

Dože, kako tebe nije sramota da pišeš išta oko CZ i Partizana?

CIGANI AJDE ODGOVORITE LEPO, NE OKOLISAJTE KO PICKICE

Dakle, KLADIM SE DA CE U OVOM DERBIJU BITI SVIRAN PENAL ZA PARTIZAN (SUTIRACE FKP KAZNENI UDARAC SA 11 METARA).

Ulog je ban do 1.7.2016.

Ako budu dvojica cigana, meni se dodaje jos 4 meseca, a dvojici cigana do pomenutog datuma.

I za kraj, nudim dozivotni ban ako na opkladu pristanu slepi, dyo, salab, shomy i pseto.

Dakle, ako pristane ovih 5 autora, ako bude penal za FKP, njima po ban do 1.7.2016. a ako ne bude, to je moje zdravo sa sajta.

JAKO VAZNO: NEMA VRACANJA SA DUPLIH NALOGA, NEMA PISANJA PREKO DRUGIH CLANOVA, BUKVALNO NE POSTOJITE NA SAJTU DO TOG PERIODA. ISTO VAZI I ZA MENE.

Dyo: Kvota da ce biti PENAL NA MECU (a da ne pricam za FKP) je 3,5 tako da lupas gluposti. http://www.mozzartsport.com/vesti/makazice-na-derbiju-na-1-000-ulozenih-mogu-da-vam-donesu-150-000-dinara/128778

Derbi pocinje sutra u 17, do 16 ocekujem odgovore.
Uslovi su vrlo jasni, nema kontraponuda i izmena opklade. Ili pristanite ili budite picketine koje samo seruckaju preko tastature.

сви јунаци ником поникоше
и у црну земљу погледаше

Solidna muda Gaz, ja ne bih smeo tako brate. Svaka čast XD

budite picketine koje samo seruckaju preko tastature.

Govori o banu na internet sajtu.

u kom delu posta si se osetio prozvanim osobo?
Znam da te zulja sujeta sto nisi u ekipi koja predstavlja zvezdu, al sta da ti kazem, mlad si jos ima vremena.

Jbt, jesi dosadan. Evo pristajem na bilo koje uslove, boli me kurac.

Nikako budala da shvati da apsolutno ne pratim naš fudbal.

OK, salab pristao. Za sad jedan od pet iz one ekipe.

Бојим се да ако не оверите тај споразум/уговор код нотара да ће да ти се измигоље пантери.

Ma neće, šta je poštenja u Srbiji to je kod gurbeta.

https://www.youtube.com/watch?v=48dvzxIOZGA

Božinov će u derbiju izdominirati isto kao što je izdominirao Alisiju i njen spot.

Sad kontam, ako ne bude sviralo taj penal, šta ćemo bez Gazija? Ko će me uveseljavati?
Može ovako. Ako bude sviralo penal, meni ban do tog datuma koji je Gazi odredio. Ako ne bude penala - onda ništa. SMIJEŠ LI GAZI PIZDO???

Moram priznati da imaš strašna muda kad smeš ovako nešto da uložiš, rispekt brt!