Prijava

Hoces i ti oplkadu ili se krijes iza copora, da ne kazem kao #hijene

Ne brt, vas dvojica do 1.7, ja do 1.1.2017

Spreman sam i da ponudim dozivotni ban ako recimo 5 cigosa dobije bananu do 1.7.

Naglasavam, bez dolazaka sa duplih, pisanja postova preko drugih clanova i prenosenja pozdrava, cestitki i zelja drugim putevima.

JEL SMETE PICKE?

Ne sme ciganija, zna koliko je providna

Poydrav, ocemo pratiti namesteni derbi?

Dyo otisao tetki lek da odnese, psetko zaboravio na ovu temu, bohor doso samo da se nasmeje, ostali se prave mrtvi..

a salaba svrbe prsti da se javi,al gde dizgubi opkladu od sizofrenog Gmudoa, gde Gmudo da bude u pravu

Jok, Gazi, još davno sam rekao da se poserem na svaku titulu Partizana i Zvezde od '95 naovamo. Niti pratim, niti me bole kurci. Bulvalno nema pičke da mogu odgledati cijelu utakmicu bilo kojih ekipa.

Brt, ko da se kladi protiv kvote 1.01? Ako se ne javi pseto (ako ne bude hteo da se kladi), računaj da imamo opkladu.

Gazimudo

Da budem precizan, da ce Partizan imati priliku da sutira kazneni udarac sa 16 metara.

Mogli bi da počnete da učite pravila kao mi u košarci, toliko dugo niste izveli penal da ste zaboravili i odakle se izvodi xD
Jebemumiša, sa 16m su vam štelovali slobodnjake, ne penale. O bre grobari, jeste šašavi!

Цоа глупи циган, не капира фору ;)

едит: хехе ал смо навалили сви одједном, праве смо хијене :))))

Odigrao divljački tiket 2 u 2 i 3 +

Paća ne daje go, na to 100 evra staviti.

I kakva opklada protiv goldara daj ovamo da se kladimo. Ako czv pobedi nema gayija 10 dana, a ako pobedi nk paća nema mene 10 dana ok?

прочитао сам кад је задњи пут свиран пенал партизану против звезде и запрепастио сам се. :(

Truće, je l' postoji neka dinamika po kojoj je obavezno dosuditi tzv. najstrožu kaznu, ili bi je trebalo svirati kada za to postoji povod? Lepše bi bilo da postoji neki kolažni snimak na temu: Sve situacije u kojima je Partizan oštećen za nedosuđeni penal, u poslednjih 20, idimo na 30 godina.
Mislim, boli me uvo, ta liga je sprdnja odavno (kao i ceo srpski fudbal na svim nivoima, pod tim mislim i na FSS, A selekciju, sudijsku organizaciju itd.), ali malo je smešna ta priča, možda bi Zvezda trebalo ako na nekom derbiju povede sa 2 gola razlike, da napravi penal, čisto da se resetuje brojanje.

требало би чешће мало, јбг. најбоље би било да све један судија суди дербије и онда после десет дербија би га било срамота што није свирао ниједан пенал за партизан, па би нешто измислио.

Truće otvaraj onu temu za prepucavanja
Vreme je