Prijava

GoT, ne pitaj me dalje ništa, neću da čitam :D

I ovde sam žmirkao sad očekujući da me usereš nečim.

Neću kunem ti se. Šta si čekao da sve izađu pa redom?

Dabome, juče obavio poslednju dužnost prema devojci, ispozdravljao se s ljudima fino, i sad me 10 dana nema ni ispred kuće, k'o čovek da odgledam redom.

Ni jednu sezonu nisi gledao?

Upravo sam pustio drugu sezonu, prvu odgledao juče i danas , poslednjih godinu dana skrolujem po fejsu i ovuda da ne zakačim nešto i zaserem gledanje. Bukvalno ništa nisam znao, samo sam čuo za Neda Starka, Džona Snoua i Lanistere. Al' fazon čuo samo, nisam imao pojma ko je od njih ko i ko tu koga jebe i šta se radi. Tek sad ulazim malo u priču, dok odgledam i ovu drugu sezonu večeras-sutra.

Coa brate imaju zmajevi u seriji.

Vid'o sam gonzo puši kurac nisam ti ja gonzo xDD

Brt koliko ja tebi jebeno zavidim evo kunem ti se.

Samokontrola brt. :)

I da, jebem majku novinarima koji su pre par meseci objavili jedno 23,7 članaka s OVOLIKIM naslovom: "da li je Džon Snou ipak živ?". Sad znam da će kad-tad da najebe, jebem im seme. Mada očekujem da bukvalno svako crkne pa me i nisu izjebali toliko, sve što pretekne je premija :D

Coa brate za koji kurac nisi ranije seo i odgledao prethodne sezone? Razumem da si čekao da se kompletira šesta sezona, ali šta te je sprečavalo da pogledaš ove prethodne.

Ne znam šta da ti kažem osim uživaj jbg

Nije mi dolazilo na red, gonzo, a sad se poklopilo da imam dovoljno vremena da odgledam sve đuture i et'.

Da li ja jedini nisam ni sekund te serije odgledao? jesam

E i ja sam juce zavrsio prvu sezonu. I ja jebem mater blicu i raznim fb grupama zbog raznoraznih spojlera.

i ja sam ti takav coa
nedavno pogledao pet sezona
šestu ću ovih dana
sve preko telefona

Pa kad imaš Z2 lako je tebi

Makaronac
i ja sam ti takav coa
nedavno pogledao pet sezona
šestu ću ovih dana
sve preko telefona

nedavno pogledao pet sezona
sve preko telefona

Noob alert!

Lol Pap ne brukaj se

Da li ja jedini nisam ni sekund te serije odgledao? jesam

Nisi jedini, ja uopšte nisam gledao seriju niti čitao kjnjige, a ni ne nameravam. Jebiga jednostavno me ne zanima, nego malo sprdam Cou sa zmajevima. To je jedino što sam video u nekoj od epizoda jer kolegama sa šljake svaki put skidam epizode kad krene sezona.

meni su sve upropastili i na fejsu i na reditu i aukurac sad mi se i ne gleda
bukvalno znam sve bitno sto se desava u seriji bez da sam odgledao 3 epizode...