Prijava

Znas ti dobro gonzo sta je bombas hteo.reci bombas je.hteo reci da su.citirani autori PICKE

Samo se ti nadaj.

ovoj temi u trenutnoj situaciji fali jedan gtr post, bombaš reaguj

Kajgano, Partizan je vecan dok su mu deca verna.

Ne znam, zato i pitam.

Onda nista jbg.

Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan.

Hahaha do jaja brate. Znači ako ne posedujemo mogućnost čitanja misli nećemo znati šta ti u stvari hoćeš da kažeš.

Samo polako brt, stici ces

bombas
Kajgano, Partizan je vecan dok su mu deca verna.

bombas
Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan.

to lutko

Ok bombas raskrinkao si me ja nisam picka ja sam jedan obican DAUN i nista vise od toga

Samo polako brt, stici ces

Šta da stignem koji kurac kad ti još nisi ni krenuo, nego samo prosipaš ovde neke kvazi mudre misli, a ni sam ne znaš šta hoćeš da kažeš.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo Partizaneeeeeeeeeeeeee volimooooooooooo teeeeeeeeeeee srcem svim!!!

Gonzo ti si jedno veliko tele kao i celtic aoi te.volimo svi bombi je hteo da kaze da ne.kapiras jos skroz forum i da ti treba vremena da bi celu pricu ispratio ja ti sad bas nisam u stanju bolje da objasnim

I nez sto svi mitketa idalje sprdaju gonzo ljunazniji od njega tri puta trenutno.mitke se prokurcio cak

Verovatno sam pogresio stavljajuci Srbendu u TATIC. Mislim da ne pripada u tu grupu.

Njegos sifilis Petar

Kad kola krenu nizbrdo bez velikog se gliba ne zaustavljaju.

volimo svi bombi je hteo da kaze da ne.kapiras jos skroz forum i da ti treba vremena da bi celu pricu ispratio ja ti sad bas nisam u stanju bolje da objasnim

Nemoj Srbendo ni da se trudiš sa objašnjavanjem, a forum ne kapiram jer se pretvorio u jednu veliku gomilu govana. Na ovom forumu san normalno funkconisao kada je sajt vrveo od ljudi, a sad kad je sve u kurcu ja kao ne kapiram forum.

Al kako namazano novinarski propusti da stavi u TATIC da je tele

Opusti se majstore, ta reč i dalje stoji u Srbendinom postu i neće nigde da ode.

bombas
Dogovoren je novi napadac.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=08&dd=07&nav_id=1163351

OPA evo vam nade da ćete izboriti plej of.