Prijava

Dakle, pošto mi je danas crkla ploča mora sam da je zamenim. Sve je bilo u redu i svi drajeri su bili ponovo instalirani ali moj LAN koji je bio od samog instaliranja Windowsa je nestao i nema teorije da ga vratim. Proverio sam sve u Biosu, kurčina. I u Device Manager nema ništa. Ajte pomoz'te kolegi nolajferu!

probaj da napravis novu konekciju....ako nece ni drajveri baci 500 dinara na novu kartidzonu....

Pokušao sam, neće. Jedino mi je radio net preko tog LAN-a, a sad kad ga nema komp uopšte ne registruje ruter.

Ја мислим 'вако.

Отишла мрежна.
Отишла матична.
Није инсталиран драјвер за матичну.

Не може нова лан конекција да се направи.

Погледај те драјвере опет, инсталирај.

Kakva matična Smare, obična ploča je otišla.

Skini slimdrivers, pusti da izvrti i skine sve drajvere.Ako i dalje nema, resetuj bios, reinstaliraj windows.Ako ni tad neće onda se nešto sjebalo.Izvadiš ploču, uzmeš čekić, i usitniš je na sastavne delove.Odeš u radnju, reklamiraš (a kurac ne može, onda ne diraj čekić), znači odeš reklamiraš, zameniš i ponoviš korake.

Која плоча море?

Slimdrivers skida update sa neta na komp, meni je problem to što je meni taj problem na kompu koji uopšte ne repoznaje internet. Sad sam na laptopu i lepo radi. Aj pokušaću da vidim sa programima koji mogu da povrate obrisane konekcije, trebalo bi da postoji.

Matrikse, ja mislim da sam imao sličan problem.
Uopšte ne detektuje kad ubaciš kabal od interneta?

Baš ništa, ni adapter na kojem je bio, ni sam kabel.

Onda reinstaliraj sistem, ali neku drugu verziju, meni je to pomoglo.
Brat sjebao komp i ja skinuo XP sa neta i instalirao, ali neće uopšte da prepozna kad je kabal za internet ubačen!
Ja reinstaliram, ono opet ništa!
Skinem drugu verziju, sve radi super.

:) sve majstor do majstora, arhmag do arhmaga.

N'umem ja to da tjuniram, kad ne radi ošinem, davi'š kako onda mere raditi.

Sve to dođe na svoje posle reinstalacije, biosa i tih baljezgarija.Ja mu lično ni ne ulazim u problematiku ni što mi izbaci neku poruku o grešci na ekranu.Ako ih ima više od 2-3 kad se pali onda lepo reinstaliram i miran sam pola godine.To je lek za sve.

Kakva matična Smare, obična ploča je otišla.

Ovo je hit dana :)

*mađije
ćiribu, ćiriba, ako ne proradi u roku od odma tresnider ga.šbuuuuu, alakazam.

Vidide da li je u bijosu ukljucen lan.

evo ga En_ Dossada

kakooooo smarasssssss :*

Daj nam model ploce npr. Isto tako vidi na netu probleme za datu plocu i lan na njoj. I tako to.