Prijava

i ja nisam gledala taj alkatraz...čudno.

Stranac - Alber Kami
Mit o Sizifu - Alber Kami
Kaligula - Alber Kami
Kuga - Alber Kami
Čekajući Godoa - Kafka

Može, sve može. Samo što je ovo poslednje Beket, bemu :)

Ma ja sam ga gledao, ćale me naterao... Isplatilo se, počeo sam opet da gledam bejkonove filmove i da ga mnogo više cenim kao glumca.

@mahavishnu

Znači mislim na PROCES a pišem ČEKAJUĆI GODOA, jebemu miša !

E da, htedoh ja da dodam Proces i Zamak listi :)

ma meni najbolja ona fora kad ga povezuju,ceo holivud ima veze sa bejkonom...a u spavačima je bio i džejson patrik glavni lik, a ja ga , recimo, gledala samo u izgubljenim dečacima sa saterlendom i nikad više, a čula sam da je bio sa džulijom roberts i tako upao u spavače...

E da, Grof Monte Kristo je odlična knjiga, kad se navikneš na način izražavanja.

Kosmopolita, pogubila si me sa tim glumcima, jako slabo pamtim imena i skoro uopšte ne pratim ko šta od njih radi van filmova, osim što slušam Brus Vilisa :)

ja sam milion puta gledala hadsonski soko, samo zato što peva...a i volim d lest dens kad on peva...a i volim denija ajela u hadsonskom sokolu...

Pesme Čarlsa Bukovskog pa posel toga knjige. Već sam pisao negde o tome ali da se kratko ponovim. Da bi ste skapirali Bukowskog morate da čitate pesme, to je njegovo pravo delo a knjige su mu bila razonoda. I knjige su odlične ali pesme jebu.

Uuuu hadsonskog soka sam gledao 2-3 puta, a i ovako ima on gomilu pesama koje su mi kul. Imao sam njegov koncert negde na kaseti, ali tokom ove tranzicije na diskove joj se izgubio svaki trag. Uspeo sam na netu da nađem nekih 15-20 pesama i to je to...