Prijava

'Вако, фејс нам уништи вукајлију тако што доводи папане на сајт који су ту само да се курче и праве ретардиране постере без икаквог доприноса нашем вољеном сајту. Укидањем плагина ће се сигурно смањити број фејсчурлије и побољшати квалитет дефки и постера, а аутори који ће остати на вуки ће бити ту због вуке, само вуке, и ничега другог осим вуке.

Decxko Kaizenu nije u interesu da zaradjuje manje love!

Decxko Kaizenu nije u interesu da zaradjuje manje love!

A da mi svi skupimo keš i otkupimo Vukajliju i pretvorimo je u akcionarsko društvo? :)

A da mi svi skupimo keš i otkupimo Vukajliju i pretvorimo je u akcionarsko društvo? :)

Увредићемо газду. :(

Nema ništa od ovoga, prije će ovo Sosovo da zaživi.
Mada meni strašno smeta, jer Kaizen ne da da se brišu one gluposti koje su nakupile hiljade lajkova. Sjećate se Snježane i 7 jegera? Užas.

Decxko Kaizenu nije u interesu da zaradjuje manje love!

Kaizen ne da da se brišu one gluposti koje su nakupile hiljade lajkova.

Boli ga kurac. Al' realno. Važno je da sajt radi dobro, da ima što manje bagova, a što više ljudi.

Баш то. Гована на тоне, фејсбук гована. Могла си и лололоцк ово, ако неће да заживи. :)

Vala i pojedini članovi su bagovi...

Ukinite Facebook i resen problem.

što se ne uvede više moderatora, pa da non stop ima neki koji bi čistio to smeće.

daj bre ne zanosite se sad kao loznicanin i vi ostali ste grande autori pa pljujte po fejsbuku.
to sto je vukajlija na fejsu nije problem sto ima gluposti ovde. problem je jednostavno sto ima puno clanova, a ako znate, prosek entelegencije je 100, pa na svakog tako pamentog kao vi dodje i po jedna budala da znate.

stvarno retko tupav predlog. i ti si verovatno doso preko fejsbuka, i 90% dobrih autora, i ja sam prvi put (2009 jos) video link za vukajliju od drugara sa fejsbuka, tako je da ova logika ajmo da sklonimo plagin kako bi kvalitet bio dobar, da kazem blago, skroz pogresna.

Могла си и лололоцк ово, ако неће да заживи. :)

Mogla sam, al čekala sam Celta da objasni. :)

Teško mi je ovo da kažem ali Vukajlija živi od fejsa. Pre nije, ali sad od kad ima onih lajkova to se raširi po fejsu i tako dolaze novi članovi koji žele da naprave neka emo sranja. Ali to Kaizenu odgovara ima više ljudi i više para.

Ја нисам сазнао за Вуку преко фејсубка, већ лично и персонално од овог човека овде:dynamate_15
А и нисам рекао да сам нешто добар аутор, ал ми засмета кад ми дефку затрпају ликови који пишу вицеве са смајлијима и зиљавим правописом. А оо што ме највише нервира су постердзхије! Ликов који немају у свом репертоару ни наговештај од дефиниције а имају десетак постера, који су ту само да привлаче лајкове са фејсбука да би тај испао неки јебач. А оно сам морао да овековечим, не знам зашто, али сам морао. :)

veruj mi nije fejs direktno problem toga.
jebi ga, naso sam se uvredjenim posto sam i ja bio fejscurlija, a ti napisao ovako nesto:

Вако, фејс нам уништи вукајлију тако што доводи папане на сајт који су ту само да се курче и праве ретардиране постере без икаквог доприноса нашем вољеном сајту. Укидањем плагина ће се сигурно смањити број фејсчурлије и побољшати квалитет дефки и постера, а аутори који ће остати на вуки ће бити ту због вуке, само вуке, и ничега другог осим вуке.

Jebiga, kaizen oće pare.

Nemam pojma. Sajt je nikada bolji. Ekipa koji bleji na sajtu je vrhunska. Ima govana sa fejsa, al' ih preskočiš ili malo zajebavaš i to je to. Neka prave šta hoće, a mogli bi mi da se isto malo aktiviramo i šaljemo tamo na ktitor podforumu govna da ih modovi brišu. Tripujem da bi im bilo lakše tako.