Prijava

Е овако, фора овде је написати дефку толико лошу да оде у минус, победник је онај који после неког времена буде имао најмањи просек( типа -15). Свако може да напише: Извини-универзално име за конобара, ви ћете рећи, и тиме би покупио скор 1:20, али фора је да дефка буде лоша а да ипак не буде обрисана, пошто није виц, нити плагијат. Писали бисмо у неко небулозно време, типа 00:00, тако да не загушујемо добре дефке других аутора. За сад 'оћемо:
-Ја
-Фејзбукманијак
-Rosoneri
-buttinacookiejar
-Šanzamm
-aurora072
-Манијак
-Johnny Kurajber
-JamesBond
-Лозничанин лололо
-sylar011
-Thomdril Merrilin
-urrad
-Апофис
-Facafacaa
-javio
-Владимир Путин
-Мatriks
-Xantas
-Pišam uz vetar
-Frankie Wilde
-XelA
-Tronožac
-Vesnita
-Maggot
-Алекс Андрос
Ако се ником не ђа осим нама двојици шабана, закључајте.
ЕДИТ: Писали би са новоствореног дуплог, ал' да се зна чији је( http://vukajlija.com/recnik/autori/109335 ).
ПРАВИЛА: Такмичење почиње сутра у 12:00, ко се до тад пријави, пријавио се. Фора је у писању дефиниције са дуплог, тако да се зна чији је дупли( Ако се зовем Рахман, дупли се зове Рахманов дупли.) Написаћемо сви по ЈЕДНУ дефиницију и линковати је овде, (само једну). Гледаће се ко скупи највише минуса за 2 сата, по узору на Пекијев шампионат. После се број плусева дели са бројем минуса, а коме је најмањи( резултат) побеђује. Сабираљке сутра увече, ко до тад не напише угасио је, бацамо га лавовима. Немојте варати, ништа не добијате тиме. Ја нит' могу да проверавам ко вара, нит' бих проверавао да могу, ал' ае, играмо се. Фора је написати лошу дефиницију, али НЕ: плагијат, увреду, виц итд. Значи не неквалитетно лошу, већ квалитетно лошу. Толико за сад, нека најгори победи! :)
ЕДИТ НА ЕДИТОВ ЕДИТ: . Не писати у исто време са другим, да не би угушили праве дефке. Тј. ако видите да је неко избацио своју дефку и окачио овде( обавезно линковање овде), не качите своју. Ако се деси случајно, јеби га, шта да се ради. ИПАК СЕ ПРАВЕ ДУПЛИ, ПО ГОРЕНАВЕДЕНОМ ПРАВИЛУ. Обратите се мени, или Фејзбукманијаку ако вам нешто није јасно, а нема шта да вам не буде јасно, ал' нема везе.
Победник првог дана: Frankie Wilde!
Свака част Френки, најгори си за сад!
ДРУГА ТЕМА ЈЕ: Здравствена заштита!

Ja za. Mislem, i inače su mi govno defke.

ТО ! Видиш овде може!

Правило само да се дупли зову овако. Значи Мићков дупли, Фејзов дупли и тај фазон :)

Ово што каже колега :)

Što dupli? Pišemo s originalnog, šta fali?

Što dupli? Pišemo s originalnog, šta fali?

Тако се не би видео просек у минусу.

Не аурора фора је да такмичење траје неколико дана и онај који има највише негативних појена ЈЕБЕ! Добија златну малину ил тако неку глупос :)

Ако будеш писала са оргиналног неш моћи додеш у минус толико

Mož! Ne moram čak ni da se trudim!

Ne znam, mrzi me otvarati dupli. Ja povremeno i radim takve stvari s originalnog. Ne znam, piši me pa ako otvorim- otvorim.

Ja imam dupli, al me mrzi da otvaram još jedan samo za ovo. Iskreno:)

aha! da napravim duplaka lolo? može, meti moje ime tamo lololo

Ja imam dupli, al me mrzi da otvaram još jedan samo za ovo. Iskreno:)

Нема везе, фора је само да буде на 0 гласова, да би се видео просек. Ал' назначи некако да је твој, стави сајт, штајазнам :)

Ja smatram da će ove organizovano loše defke biti dobre u odnosu na ovo govno što sad obitava sajtom. Čak sam i uveren1

Ал' назначи некако да је твој, стави сајт, штајазнам :)

Važi. Žaneta jede paprikaš, divno dete. Samo budite nežni, decxko je stidljiva.

Ja smatram da će ove organizovano loše defke biti dobre u odnosu na ovo govno što sad obitava sajtom. Čak sam i uveren1

Ja nisam uverena, ja sam sigurna.

Е пишам се на вас који оће да учествују а МРЗИ их да отварају дупли, Е МОЈ КУРАЦ ЋЕТЕ ДА УЧЕСТВУЈЕТЕ! ИЛИ ПОШТУЈТЕ ПРАВИЛА ИЛ СЕ ЈЕБЕНО ТОРЊАЈТЕ СА ТЕМЕ! пун ми курац више свилених ликова које МРЗИ, замисли МРЗИ да отвори дупли! А КАД СЕ ЛАЈКУЈЕТЕ НЕ МРЗИ ВАС?!

Ух , Мићко извини ал сам се баш изнервиро!

Е пишам се на вас који оће да учествују а МРЗИ их да отварају дупли, Е МОЈ КУРАЦ ЋЕТЕ ДА УЧЕСТВУЈЕТЕ! ИЛИ ПОШТУЈТЕ ПРАВИЛА ИЛ СЕ ЈЕБЕНО ТОРЊАЈТЕ СА ТЕМЕ! пун ми курац више свилених ликова које МРЗИ, замисли МРЗИ да отвори дупли! А КАД СЕ ЛАЈКУЈЕТЕ НЕ МРЗИ ВАС?!

Ух , Мићко извини ал сам се баш изнервиро!

Trolol.

Шта ми се извињаваш, нисам ти ја кева :)

твоја тема. Бут мртав сам озбиљан, баш ме нервирате. Ја не видим шта је проблем отворити дупли. Ако ми неко објасни и за то да бш јак и ваљан разлог добија извињење због овог што сам написао и приде и блоуџоб!