Prijava

Мессалина, па само дођеш и видиш која је тема за глупе дефке и не бришеш их у најновијима. :))

jbt danas nema pobjednika, ladno sve obrisane

Ako namenski pišete LOŠE definicije, valjda očekujete da će u nekom trenutku biti obrisane.

Ako namenski pišete LOŠE definicije, valjda očekujete da će u nekom trenutku biti obrisane.

Не баш... Ове наше, колико год да се трудимо да буду лоше, делују као освежење у односу на ове клинце што већ данима јашу по сајту.

Ово су биле генијално лоше дефке. Била је добра спрдња, поквари нам је мессалина. Срами се мессалина. :))

Јуче кад се завршило прво коло, одмах су све биле обрисане, ваљда је неко од модова пратио тему.

Slažem se, ali ja kad krenem da brišem loše definicije - viceve, fore, plagijate i gluposti, ne gledam čije je bolje od čijeg - sve je loše. Na kraju krajeva će i te vaše biti obrisane, u principu, uspeće onaj ko napiše kad je najmanje moderatora aktivno.

а што не би модови били упознати са темом, и онда не бришу оне који се напишу на задату тему, ми их после круга сами обришемо? А,а,а?

Pa aj vi recite da li može ili ne može. Pa nam javite. Ako može, pogledajte ovde koja je tema i ne brišite, a ako ne može obrazložite (može i šturo) i zatvorite nam ovu temu.

Али, зар није био договор са модовима да се дефке избацују и да остају живе до краја такмичења?
Сада није ни битно, пошто је мало људи заинтересовано, али је могло макар друго коло да се догура до краја.

Jel' ovo znači da sam ja, pardon, moj dupli pobedio?

jeste bio dogovor ali nam je prezajebano ipak da otvaramo temu pa da gledamo koje su pa da pamtimo koje su pa da ne brisemo itd... toga sam se i plasio kad ste zinuli na mene juce kad sam vam reko da ne mozete ovo bez modova a vi zapeli ko alavi sta nam kvaris igru celte.
jeb' ga imamo i mi dusu, bar se brisu sranja.

predlazem da zakljucam ovo, posto ne ide.

EDIT: i da znaju modovi, evo par nas nije tu uvek, dodje neko na sajt, pojma nema o cemu se radi, i pobrise vam sve.
a da otvaramo zasebno temu na mod forumu samo za vasu igru, ce izvinete.

neeeeeeeeeeeeeeeeee

u teoriji je ok. u praksi ko ce bre da misli dal je definicija namerno losa il je samo losa.

u pravu si. al´ svejedno steta, bas je bilo zanimljivo

Квариш нам игру :П

Мала је и заинтересованост била, јебига, а добра спрдња.

sto vam ja kvarim? ja sam i hteo da se igram al uros obrisao mominu def. i kapiram ga i njega i mesalinu. pa necemo sad da stanemo i da ne brisemo defke samo zato sto se igrate.

nema vise, jebi ga.

Нема везе, ваљда ће бити ускоро опет неко такмичење у лепом писанију, па тамо да се кољемо ко људи.