Prijava

Da, da ovde neka ostave komentare svi koji su baš pre neki minijaturni momenat konzumirali keks, vreme unazad od 5 - 15 minuta, nek opišu trenutni osećaj, koliko je trajao, sa koliko žena, muškaraca ste konzumirali , mesto ( bakina soba, ordinacija, itd .... ), da li ste koristili zaštitu prilikom tog slatkog čina, tipa salvetu i ako jeste da li je zaštita kojim slučajem pukla, da se laički izrazim. Da ne dođe do zabune, ovo važi i za naš lepši pol.

Decxko zašto si nevin?

Decxko zašto si nevin?

Probirljiv sam mnogo.

Pravo pitanje je,Zašto je naivan?

O kakvom keksu ti pričaš?Neko te je pogrešno naučio.

Probirljiv sam mnogo.

Jesam ti rek'o da od probirača nema sakupljača sekundarnih sirovina? decxko kakav će pripadnik nacionalne manjine od tebe postati?

O kakvom keksu ti pričaš?Neko te je pogrešno naučio.

Za to krivi moju stariju sestru.

Butinašol decxko moje seme je sveto.

Samo vam fali još šupak u tegli, pa da spamujete do besvijesti.

Što napade čoveka, znate li koliko je teško naći šimejlove u Srbiji?

Jel se tripujem ili ti misliš na seks, a ne keks ?

Jedino me čak razume, znam da su teme o keksu, gang šimejl bangu smorile, ali ništa pametnije nisam smislio da ubijem vreme. Ispričavam se. ČAK ME RAZUME !

Jel se tripujem ili ti misliš na seks, a ne keks ?

Sve je to isto na neki način, ne bi pogrešio.

Ja sam ga jeo pre pola sata. I to Plazmu.
Izgrizao sam je kao mesopotamijska pirana silikonske sise.
Prva, druga, treća... Nisam mogao da se zasitim. Morao sam da dohvatim mleka.
Onda je sve krenulo kao podmazano. Samo je uletala. Na kraju, eksirao sam mleko i ispoljevao se. Najveći deo mleka je pao na Plazmu. Zgužvao sam njene ostatke kao parče papira, što i jesu, i bacio je napolje. Seo i zapalio cigaru.

Zašto da pričamo o upražnjavanju keksa?

Da da Kostić je bio vrlo inspirativan, prelepo opisan događaj ugodnosti , plazma keksa u ovom slučaju.

Jel keks šimejl?

Zavisi od proizvođača.

Seo i zapalio cigaru.

A jes merak zapal'ti je kad se nadekaš.

Jel se tripujem ili ti misliš na seks, a ne keks ?

Победа. :)

ja ne znam da li ovde postoji neko sakriveno znacenje, ali ja sm upravo pojela cijelu kutiju Romansa keksa sa kokosom, i bilo mi je predivnoooooooooo :)))

Eclipse
ja ne znam da li ovde postoji neko sakriveno znacenje, ali ja sm upravo pojela cijelu kutiju Romansa keksa sa cock-om, i bilo mi je predivnoooooooooo :)))

Jel to crni beše?