Prijava

Šta mislite o ovim prepirkama koje svakodnevno možemo videti na tv-u i pročitati u novinama. Evo danas Đurić napada Pižona zašto ne ove Stojkovića u reprezentaciju i kako je on nesposoban kao selektor. bla-bla, malo pre toga Lukić poručuje Đuriću kako je on '91. vozio ferari, a jadan Draganče stojadina. Mislim, ljudi koga boli kurac za vaša sranja, svađate se ko jebena deca! Šta vi mislite o ovome?

Ja mislio sad ćemo da se bijemo sa glodarima i da ih prozivamo. Kad ono "šta mislite..."

Evo danas Đurić napada Pižona zašto ne ove Stojkovića u reprezentaciju i kako je on nesposoban kao selektor

Đurić ga je samo pitao zašto u repki nema mesta za Babovića , Stojkovića i Kaluđerovića , realno oni to zaslužuju. Svi to znamo.

Lukić poručuje Đuriću kako je on '91. vozio ferari, a jadan Draganče stojadina.

Tu opet počinje ona priča o dva kluba , jednom u kome se radilo i drugom u kome se trošilo..

I sviđa mi se nova fotka :D

NAPRED ČERNOMOREC VARNA!

gluposti,nema dalje od toga,to je cela poenta!

То су све пичкетине. Нити је Бабовић за репрезентацију, нити је Калуђеровић, обојица су млади и умишљени. Треба тек да стекну још искуства, па онда по могућству у репрезентацију. А за Стојковића, мени се лично више свиђа како брани Бркић. Па чак и онај нови што су га звали, не знам како се зове.

Јебига, само у нашој репрезентацији су Калуђеровић и Бабовић млади играчи.

А за Стојковића, мени се лично више свиђа како брани Бркић.

Od kako brani u Partizanu odbranio je penal Arsenalu i Škendiji , pročitao je i šut igrača Genka ali je bio suviše jak. Prošlog leta je odbranio Nemcima na svetskom prvenstvu. Od njega je to dovoljno , sad što su se Drugari sa severa požalili što je prešao za Šampione i zviždali na utakmicama reprezentacije i time nam doneli samo poraze , zna se ko je kriv..

PIŽONE DECXKO DOBAR SI BIO FUDBALER I ZA TO TI SKIDAM KAPU , DOBAR JE BIO I MARADONA PA JE NULA OD TRENERA !
VRAĆAJTE ANTIĆA KAKO ZNATE I UMETE !

ANTICA U ODABRANE!!!

Od kako brani u Partizanu odbranio je penal Arsenalu i Škendiji , pročitao je i šut igrača Genka ali je bio suviše jak. Prošlog leta je odbranio Nemcima na svetskom prvenstvu.

Па шта сад, треба да брани зато што ''зна'' да брани пенале, а примао је смешне голове?

sad što su se Drugari sa severa požalili što je prešao za Šampione i zviždali na utakmicama reprezentacije i time nam doneli samo poraze , zna se ko je kriv..

Не серуцкај кад појма немаш. Дечко је везара само таква. Нису га за џабе прогласили срамотом у бившим клубовима. Само у Србији тај може да брани. Нигде другде.

VRAĆAJTE ANTIĆA KAKO ZNATE I UMETE !

То реци твом Толету, он га је и отерао! Због твог Толета твој Мустафа више није на голу. Јер, да је остао Антић, остао би и Стојковић.

A zbog čega je Tole moj ?
Ah , da..
Namestio nam je 4 titule , 3 kupa i ulazak u ligu šampiona u fudbalu , 3 krune u košarci ove godine , ulazak u final 4 prošle godine , osvajanje lige i evropski šampionat u vaterpolu , osvajanje liga u hokeju , rukometu , odbojci..
Buksno da se razumemo , nemam ja ništa protiv Zvezde a ni protiv tebe , al' glupo ti je osporavati tuđi uspehe i za te uspehe okriviti jednog čoveka...

Mislim da je svima jasno zašto Stojković neće braniti. Kao prvo, nije neki golman, Bajković je car za njega i rekao je da bi rado branio za Srbiju, a kao drugo, i da je najbolji golman na svetu posle svojih glupiranja nema šanse da zaigra za repku dok je zvezdaš selektor.
http://vukajlija.com/var/products/posters/201102/67635/objasni-mu.jpg?1308294651
Ali nije to tema nego dečije svađe predsednika, trenera i ostalih mudonja.

Ja se nadam da će Keln završiti ovu sezonu ispred Menhengladbaha, pa makar bio i 17. na tabeli.

Ajde Pjer iskuliraj dechko sa spemom!

Namestio nam je 4 titule , 3 kupa i ulazak u ligu šampiona u fudbalu , 3 krune u košarci ove godine , ulazak u final 4 prošle godine , osvajanje lige i evropski šampionat u vaterpolu , osvajanje liga u hokeju , rukometu , odbojci..

Знаш колико ми пуца курац за све ово што си набројао и волео би да ми покажеш где сам ја због овога рекао да је Толе твој? Ово си ти набројао све и вероватно и јесте тако, чим сам то потенцираш без икога да те пита за то.
Твој је зато што навија за исти клуб као и ти, што је и сам неколико пута потврдио.

Buksno da se razumemo , nemam ja ništa protiv Zvezde a ni protiv tebe , al' glupo ti je osporavati tuđi uspehe i za te uspehe okriviti jednog čoveka...

Опет ти лупаш глупости, ајде опет ми покажи где сам ја то рекао?

А једини разлог због ког сам кренуо уопште то да причам је твоје горе ничим изазвано помињање Делија, тачније ово

sad što su se Drugari sa severa požalili što je prešao za Šampione i zviždali na utakmicama reprezentacije i time nam doneli samo poraze , zna se ko je kriv..

и још пецкаш. Који те курац терао да то пишеш? Имаш неки комплекс, шта? Не капирам? То што је неколицина људи са севера ПЛАЋЕНА од стране истог тог Антића, ког би ти за тренера, да уради оно срање из Ђенове, ти сад све трпаш у исти кош. Е па не може синовац.

pochelo napinjanje,bez potrebe!
nije trebalo puno vremena,znao sam...
stojke je neopevani... (zamislite sami,ne smem napishem,banana sledi),ne zasluzhuje da brani za reprezentaciju!
antich je neuporedivo bolji selektor od polumutavog pizhona,koji je nasledio sav posao koji je antich napravio sa reprezentacijom i od toga napravio samo gore!
no,sta je tu je,nema nazad,tako da se napinjete uzaludno! =]

antich je neuporedivo bolji selektor od polumutavog pizhona,

Ово тотално стоји на месту.

А Толе је отерао Антића. Толико о председнику фудбалског савеза, који жели НАЈБОЉЕ за нашу репрезентацију.