Prijava

Nego, svaka čast, potrebna je malo jača ruka kako bi se stvari poboljšale ovde.

Хахахахах, кoлико сам се смејао на ово, хахахахах,извините на офтопику, добра је ово идеја, само не знам да чи ћете стићи да све попратите и побанујете.

Da li mogu da nekome skrnem pažnju na nešto loše što je uradio, npr. otvorio bezveze temu ili napisao/napravio lošu defku/poster, kao i do sad što sam radila?

Келте, искрено, ја знам што је спем, и знам да је оно моје горе спем, није за бан, али следећи би био, још си ме упозорио, али некако ме вуче, мајку му.

EDIT: auuu al pisete... stevan buksna smarko i cips

А да је буксна написао већи број онамо, би ли био спем?

Али што вели ценотап

Jebeš to, aj da banjemo kad neko uopšte postuje na forumu.Tipa preventiva, ako ne pišu ništa neće biti ni sranja.Mamu im jebem došli ovde da pišu govna.

Понекад ваља и неки офтопик, не као сад што се ради по темама јер је свака отишла у неком правцу који нема везе с мозгом, али толерисао бих то нпр.

pitanje:
da li u spem spada i dali se banuje ako npr krenemo na tu temu o kojoj se radi pa malo skrenemo...znaci malo skrenuli sa teme

ДАЛИ :Р

@chips: izvini ako si ti mladji, ali ovo je malo da se rastera napad srednjoskolske tupave klincadije (ne sve), koja na sve ovo gleda kao na dosadan cas filozofije ili matematike, i mora da se ubacuje upadicama i glupostima, posto ne moze da sedi mirno sat vremena.

to je i meni bilo kul kad sam bio klinja, ali veruj mi, jako smara sve ostale posetioce vukajlije.

samim tim, ne ohrabrivati bilo kakvo izmotavanje, a i nisi ti nikakav uvlakac moderatorima i tuzibaba ako i prijavis to.

sto bi reklo, velkom tu de ril vorld. nije ovo srednja skola, i svim silama ce u buduce da sprovodimo to. poceli smo od definicija, idemo preko foruma, pa cemo mozda i na postere.

EDIT:
za decu, podforum igre. ko i svuda.

Понекад ваља и неки офтопик, не као сад што се ради по темама јер је свака отишла у неком правцу који нема везе с мозгом, али толерисао бих то нпр.

daj bre, naravno da nece da se banuje za to. veruj mi ako si do sada koristio forum normalno, bez NAMERE da pravis spem, neces ni da primetis bilo kakvu promenu.

osim nadam se malko zanimljivijeg i citljivijeg foruma.

daj bre, naravno da nece da se banuje za to. veruj mi ako si do sada koristio forum normalno, bez NAMERE da pravis spem, neces ni da primetis bilo kakvu promenu.

osim nadam se malko zanimljivijeg i citljivijeg foruma.

Мени није намјера да спемујем, него лупим нешто, јаче је од мене, али одслужим бан сваки пут, јер је стварно спем. Па Френки ме сто пута бановао због теме Питање аутор - одговор модератор :)

разумијем, разумијем, јер је стварно пресмрђело, у последње вријеме сам слабо и улазио у дискусије, тј уђем кад се тема отвори, напишем, и већ након прве стране оде све у пм, и онда баталим

treba da padne jedno okupljanje da se lepo prodiskutuje uživo. ovo je kurac...

banovaste mi caru, pobrisaste postere o kulenu, defke o kifli, ktitorima, moderatorima, zatvarali temu za haxbal, jebanje, banovali ste me zato sto sam napisao "perina keva se kupa gola" jer je to jelte uvreda, pa zbog hejta, spama... pa zashto mi to radish dzimi decxko??222

inace ovo me podseca na moje roditelje, tako mi i oni nesto zabrane, prodje 2-3 dana pa se zaboravi. postere opet niste doveli u red, vidim vratilo se sve na staro pa ne sumnjam da ce i ovde tako biti.

i da, ako mislite da su konstruktivne rasprave na temu ciju je babu jahao turcin pre 500 godina, da li je mozila bolja od gogle chroma, smisao zivota, na kojoj gitari cu bolje da pokidam smels lajk tin spirit itd ista bolje od da li su simejl golubovi picke onda cemo se sloziti da se ne slazemo

dobro je janpi, ti si kul, shvatamo :)
samo ne kapiram sta si hteo da kazes

dobro je janpi, ti si kul, shvatamo :)
samo ne kapiram sta si hteo da kazes

Ево нпр ово Џимијево је спем. Немој да се понови.

Морам један офтопик, јбг, пошто видим да СтефанКостић нешто спомиње мој текст.
Подржавам Смаретов предлог, да на свако његово модерисање одговорите баном (Ово су ја мислим сви живи предлагали, и увек је било прича као бановаћемо га, не сме то да ради, шатро), ја сам једноставно оним ''+3814'' одговорио да нешто подржавам, исто као што је то и он урадио написавши ''подржавам''. Тако да, не видим у чему је ту проблем. Ако је ово за бан, удрите!

nije za ban ovo kosticevo.
ali je dobar povod za gadan i los oftopik kasnije, u kojem ces verovatno ucestvovati i ti i jos poneko, pa ako padne banovanje, pada svima, jebi ga.

drugim recima da ponovim sve ovo: ako vidis nesto tupavo, ignorisi ga maksimalno, to je jedini lek da se ne pojavljuje (a i ne dobijes tupav ban od nedelju dana). to ti je kao namerno igranje rukom u sesnaestercu kad nema nikakve sanse za gol, samo zato sto ne razmisljas i imas zelju a nemas mozak.

На крају крајева, ради све као и до сад што сте, а ако не прође нове критеријуме, сазнаћете.

A jesu se sad svi kao uprpili, a to ono, aj da vidim koliko mogu da dosađujem moderatorima i da ih drkam jednostavnim pitanjima do iznemoglosti. Ja sam skotnao sve u prvom postu, ne razumijem čemu sad toliko pitanja? Nije forum sterilisan, samo se malo pooštrilo.

Ај сад сви Терминатор аватаре на профиле шатган у руке и јурите спемере. Молијо бих

Ај сад сви Терминатор аватаре на профиле шатган у руке и јурите спемере. Молијо бих

Има неки проблем, Фејзе? Нешто ти се не свиђа?
Реци сад, или заувек ћути.

Рећи ћу само ово

janpi

banovaste mi caru, pobrisaste postere o kulenu, defke o kifli, ktitorima, moderatorima, zatvarali temu za haxbal, jebanje, banovali ste me zato sto sam napisao "perina keva se kupa gola" jer je to jelte uvreda, pa zbog hejta, spama... pa zashto mi to radish dzimi decxko??222

inace ovo me podseca na moje roditelje, tako mi i oni nesto zabrane, prodje 2-3 dana pa se zaboravi. postere opet niste doveli u red, vidim vratilo se sve na staro pa ne sumnjam da ce i ovde tako biti.

i da, ako mislite da su konstruktivne rasprave na temu ciju je babu jahao turcin pre 500 godina, da li je mozila bolja od gogle chroma, smisao zivota, na kojoj gitari cu bolje da pokidam smels lajk tin spirit itd ista bolje od da li su simejl golubovi picke onda cemo se sloziti da se ne slazemo

Овај пост објашњава неке ствари. А та ваша јурњава за спемом је у старту пропала јер знам да вас боли курац да се цимате око тога. Ова тема је само да се кајзену удовољи и да му се замажу очи. Ко што каже јанпи, исцимо се човек да направи систем да среди лоше постере а вас боли курац да одете тамо и прегледате то. Јадна Мицика и Чрч паб једино то раде. Тако да мојне да фолирате него признајте лепо да је ова тема отворена ето чисто ради реда

Fejze, brate minli, ti si do sada, ako ćemo vjerovati tvojim temama na ovom sajtu, gubio nevinost tri puta.

Овај пост објашњава неке ствари.

Не.

А та ваша јурњава за спемом је у старту пропала јер знам да вас боли курац да се цимате око тога.

Нема шта да јуриш. Налетиш само и двапут кликнеш мишем. Знаш и сам које дугмиће имају модови. Показали су ти.

Ова тема је само да се кајзену удовољи и да му се замажу очи.

Цссс...

Ко што каже јанпи, исцимо се човек да направи систем да среди лоше постере а вас боли курац да одете тамо и прегледате то.

Ја први кажем да ме постери не занимају и никад их не дирам. Само не видим какве везе постери имају с овом темом.