Prijava

Vukašin95

Биле ми неке пичке до малопре, па док почистим гајбу, ово оно...

dušo promašio si temu, ovo nije takmičenje za najvećeg lažova.

Биле ми неке пичке до малопре, па док почистим гајбу, ово оно...

Какве везе има чишћење гајбе са тим што си ти ОНЛАЈН у 3 сата, (овде знате шта би требало да писхе!). Мого си да очистиш гајбу и без дулазиш на нет, реално. :)

Е, а како ви надокнађујете кад морате да устанете рано? Јел спавате поподне или тад лежете раније? Ја сам толико узјебао тај ритам да не могу да заспим пре два сата па да га јебеш. Лакше ми је да спавам поподне онда.

Учио сам, погледао спортске вести и узнемирио се толико да сам прекинуо апстиненцију од Вукајлије. На кратко, надам се (иначе ништа од учења). Да бих поставио пар питања на одговарајућој теми.

А иначе блејим до касно на нету, јер сам навикао да губим драгоцено време на читање свега и свачега уместо да спавам.

Ja kad treba mnogo rano da ustanem, ne spavam uopšte onda ceo dan ne spavam onda opet celu noć i tek ujutro se komiram na jedno 15ak sati.

Ja sad ne smem da legnem, jer neću ustati do 2 sata popodne. Jebeš ti to. Ima da sastavim do nedelje i nek ide sve u kurac!

Ja sad ne smem da legnem, jer neću ustati do 2 sata popodne. Jebeš ti to. Ima da sastavim do nedelje i nek ide sve u kurac

Лијепо размишљаш дјечаче.

Ovo gore je bila šala, inače babo ne lažem :)

Dežuram u treću smenu, k'o pevaljka sam postao, a sutra krečimo kuću na ženinu inicijativu, pa kad odem kući neću znati dal' da bijem ženu il' molera. Nema mi spavanja.

Ovo gore je bila šala, inače babo ne lažem :)

Не, не, признај сад да си тео да испаднеш шмекер, као ти га мочиш до три ујутру у шест малих пичака па не можеш јадан да спаваш.

Паузирам с учењем. Можда неки рнић падне, ал' не гарантујем.

iskreno, zato sto sam debilcina.

Не, не, признај сад да си тео да испаднеш шмекер, као ти га мочиш до три ујутру у шест малих пичака па не можеш јадан да спаваш.

Nisam močio, ja sam budam kako okreneš u 3...

Ja sam retko u tri tu. Pijem do pet, a onda se oko pet-šes ulogujem. Danas sam rano došao, nije ni svanulo.

Ја сам за то да се ова тема после шест закључава а да се откључава од 2 ноћу и тако сваки дан

Ја сам за то да се ова тема после шест закључава а да се откључава од 2 ноћу и тако сваки дан

+1
Evo, ja online, gledao film, dovršavao članak i sad čekam 6 sati da se otvore pekare da odem po vruć hleb. Inače ovako radim svako veče, ponekad dođem ovde i čitam defke, i tako u krug...

3 minuta do 6.

Trenutno slušam mjuzu i nešto crtam...

Kasnije kuvam kafu i blejim do 12, a od tada kreću obaveze.

Mora neko i da porani i da pričuva kuću kada odete na spavanje.

JA RANIM! Lepo sam doručkovao sad i ne moram da spavam do sutra.