Prijava

Nadjoh grešku u formuli, može da se desi da obriše dobar poster napravljen u 4 ujutru zato što će u 6 sati da ima 7:1 glasove i ode na groblje, treba dodati uslov da je ukupan broj glasova 25 ili 30.

Sad sam pogledao pravila, ipak nije zabranjeno ubacivanje smajlija. Mada, 90% postera koji sadrže smajli neće da prežive drugi sat.

Pa neka ne prave postere u 4 ujutru ako nemaju bar 100 poena.

Ukinuti skroz postere i ćao. Ali toga neće biti jer je gazdi stalo do kinte i posete, a ne kvaliteta. Potpuno opravdano.

Ukinuti skroz postere i ćao. Ali toga neće biti jer je gazdi stalo do kinte i posete, a ne kvaliteta. Potpuno opravdano.

Da li si bio na sajtu 2007. ili 2008. ili 2009. kada uopšte nije bilo postera? Nisi. Kako onda možeš da znaš da je tada kvalitet bio veći?

Podržavam ovo, mada postere ne gledam, ali bio bi jaaaako zahvalan ako bi nešto slično bilo urađeno posle i sa definicijama.

U planu, realizacija uskoro.

Podržavam Kaizene, dobro je što to radi na svakih pet minuta. :D

U planu, realizacija uskoro.

To gazda. Možda bi za defke bilo dobro da se automatski brišu čim odnos plusOva i minusOva bude -10

Kaizene, pobrisali mi se neki posteri, stariji...ima li poveyanosti sa ovim?

uf, nazalost ima. moderatori su ih oznacili da su neodobreni a posto je ta opcija izbacena krenuo sam da brisem takve postere. nadam se da nisu neki bas bas dobri?

каизене ја обрисао све постере. Да ти не чиним проблем :)))

Meni je sva sreća obrisan neki usran. Da su dobri posteri, bili bi odobreni. A i ti što nisu odobreni kao da ne postoje, malo su ocenjeni tako da nije velika šteta da se obrišu, mada prođu neki drugi usrani kada nema modova na sajtu jer se automatski prođu posle sat vremena.

Ma nisu baš dobri, nego krenulo kao prethodna izmena kada je bila pa da ne ostanem bez pola postera.

Bil ovo bilo mjerodavno:
Da staviš nekim autorima opciju "za brisanje"... Bar 20 autora da imaju tu opciju. E sad, autori koji često čitaju, gledaju postere, prijavljuju i tako to samo oni da imaju to dugme.
I za definicije i za postere.

Remac, to bi bilo dobro mada teško izvodljivo.

Bil ovo bilo mjerodavno:
Da staviš nekim autorima opciju "za brisanje"... Bar 20 autora da imaju tu opciju. E sad, autori koji često čitaju, gledaju postere, prijavljuju i tako to samo oni da imaju to dugme.
I za definicije i za postere.

Ја већ предложио веома слично решење. Мада каже Каизен да већ има превише дугмића...

Или да се постери не бришу уопште, већ да направе нешто ко Фаниџанк (http://www.funnyjunk.com)

Kanda radi, obrisalo mi je desetak nekih gluposti.

Samo da javim da su mi neodobreni još živi, to se ručno briše ili?

Treba ponovo da ima tema gde prijavljujemo svoje postere za brisanje. Nekad namerno napravimo neku glupost na koju zaboravimo i posle ne možemo to da obrišemo. Šta sad treba da molimo nekog drugog autora da prijavi naš poster za brisanje? To je preveliko cimanje, tako da ti sranje posteri ostanu na sajtu bzv. Vrati nam temu Kaizene.