Prijava

Мислим да би то било најбоље решење, онда би се много брже чистила говна са сајта. Мада, надам се да ће неко предложити нешто боље.

А увести дугме поред плуса и минуса које би се звало ''за брисање'' и нпр. ако 20 људи (мање - више)

Da tako bi bilo najbolje da se doda opcija "za brisanje" pa ako mnogo korisnika(recimo 100) klikne na taj poster da se automatski obrise , ali ima jedan problem mozda se preko fejsbuka dečurlija namerno dogovore da klikću na tu opciju na neki poster koji je dobar i obrišu ga! jedino to je problem!

Може се и после тога увести модерација, па да се постер врати, мада мислим да би се то десило са једним од хиљаду постера.

Vec je sa definicijama ranije dokazano da je dugme "za brisanje" bilo zloupotrebljavano. Imajuci u vidu mentalitet posterdzija to se sigurno nece uvesti :) A i odgovorio vam je vec kaizen previse vec dugmica ima, zaboravite "za brisanje"

Črč je, smatram, najkompetentnija ovde jer joj posteri bodu oči otkako je mod. Podržavam njen predlog u potpunosti.

ОК! Ја генерално доста времена проводим на Вукајлији, и могао бих брисати постере који су безвезни, ако се то некако може извести.

Predlog u suštini valja, samo što otvara mogućnost istoj neartikulisanoj rulji posterdžija koja je predmet sputavanja da udluči šta je za brisanje. Naravno, nedvosmisleno kvalitetetni posteri neće trpeti, već samo nekolicina neshvaćenih koji završe u minusu.
Sajt se demokratizuje.
Batomlajn: Predlog je dobar, ali bi i dalje bolji posao odradilo povećanje broja moderatora.

Što se tiče algoritma, ovaj u suštini radi posao, ali ukida mogućnost neobjavljenog živog postera, odnosno čuvanja postera na profilu za lični merak (što opet, šire gledano, nije značajna šteta). Nikako vreme brisanja ne bi trebalo da bude kraće od dva sata i trebalo bi, naravno, da se odnosi samo na postere koji su prošli moderaciju, ili da ne bude moderacije postera uopšte.

Okej je tvoj predlog Kajzene, omogucio bi moderatorima da se vise posvete definicijama, jer je i tamo veliki haos.

Krenulo da radi! Trenutno se brišu takvi posteri nastali u prethodnih 24h (zato se i sajt malo usporio), a nakon toga će se na svakih 5 minuta skripta aktivirati. Ne bi trebalo da ima nikakav uticaj na brzinu sajta sa obzirom da će na svakih 5 minuta obrisati do 10-20 postera po mojoj procenu

cekaj kako ce se uopste obavljati selekcija za brisanje?

Dobar predlog. Generalno velik je problem sa posterima to što kad moderatori ne gledaju prođu neki glupi posteri i onda se ljudi bune što im brisan poster kad vid ekakve gluposti prolaze...

cekaj kako ce se uopste obavljati selekcija za brisanje?

Na svakih 5 minuta se obrišu posteri koji su stariji od t (a t=sad-2h) i imaju manje od +20 u razlici pluseva i minusa a autor je neko ko ima manje od 100 poena od definicija.

Valja.. Bilo bi dobro da se takvo nešto i za definicije napravi. Tipa ako predje -10 nakon sat vremena da se obriše. Mada modovi rade fino što se tiče definicija.. Podržavam

Na svakih 5 minuta se obrišu posteri koji su stariji od t (a t=sad-2h) i imaju manje od +20 u razlici pluseva i minusa a autor je neko ko ima manje od 100 poena od definicija.

Свака част Каизене, оправдао си име!
Надамо се да ће ово показати добре резултате.

Gazda, može li nekako da se obavi da se automatski brišu posteri koji sadrže određene reči? Tipa "snežana i sedam jegera", "a da me vidi babo" i slične?

Pa može ali realno da li je uopšte isplativo cimati se oko toga. Nema ih baš toliko.

Odkad sam na vuki, primetio sam dve stvari, konsantno udruzivanje grupe ljudi da se favorizuje ( plusira ) odredjen autor, poster, defka.

Generalno treba da se napravi nesto sto bi sprecilo to isto udruzivanje, koje bi dovodilo do favorizovanja neki odredjenih autora, definicija i naravno postera. Inercija je glavni okidac na posterima, cim izadje nesto dobro rejtovano, nastaju plagijati tog istog.

Tako da ta ista skripta nece razlikovati puno te dve stvari. A klinci sa fejs ce se potruditi da toilet humor vlada posterima.

Govorim o posterima jer nako se razumem u njih.

Iskreno ne znam da li ima nekih dobrih poster "mejkera" sa skorom ispod 100, neka se oglasi neki mod oko toga.

Toliko od mene. Za sad.

Gde nema, svakog dana ima barem 7-8 sa Čedom i zmajevima i još dva puta po toliko sa onim osećajem. A mogla bi i da se ubaci skripta koja ne dozvoljava ubacivanje smajlija, proveri da li je u posteru :) pa onda izbaci poruku "ubacivanje smajlija u postere je zabranjeno pravilnikom" ili nešto slično.

A mogla bi i da se ubaci skripta koja ne dozvoljava ubacivanje smajlija, proveri da li je u posteru :) pa onda izbaci poruku "ubacivanje smajlija u postere je zabranjeno pravilnikom" ili nešto slično

Ne vidim razlog za to? Ako autor hoce da stavi smajli napravi ce nacin da se to uradi. A nema ni poente. Nekad smajli moze da bida ( bude ) od koristi.

Previse je da se trazi zabrana smajlija.

Moje misljenje.