Prijava

Kad god osetite neodoljivu potrebu da spemujete na forumu otidjite naa moj profil i roknite mi minus za sve sto sam ikada napisao. Ako ce to zaustaviti spem onda se Macak rado zrtvuje za tim.

Protiv! I katanac. Stvarno nema potrebe za otvaranje ovakve teme. Ako si puk'o i ako te neko iznervirao, izađi napolje i izduvaj se.

Nema veze ne znace mi minusi i plusevi nista. Samo nek drugi izduvaju ja sam ok. Mislim da se ipak ovo svodi na licni izbor. Jedan od nacina borbe protiv spema, psovanja, vedjanja i sl. posto odavno se to kuva ali je danas prelilo casu. Nasao sam efikasan nacin borbe protiv toga.

jos jedan dzindzer spreman da se zrtvuje za dobrobit svih nas. hvala mu

zaključavaj ovo.
Macak pos slemom

tebi svaka čast

Hahahaha nisam dzindzer LOL. Ali zrtvu neko mora da podnese a to ispadoh ja tj. moj profil posto nemam obicaj da se poistovecujem sa svojim profilima tako da me se ne dotice nimalo. Gros za minus :)
Nek ovaj profil bude gromobran protiv svih hejtera, spemera i trolova.

Господе Боже! Мачак који говори!

Aj sto govori, nego vidi kako pise!

Ne znam zašto, ali ova tema me nagoni na razmišljanje o Isusovom dupetu, pustom ostrvu i zalutalom vibratoru na obali.

Mislim, znam da nas Isus voli, ali da li nas on zaista "voli" voli?

Sta ti znaci spem minusi?
I sladje je da te troluje na forumu nego da ti rokne minuse...

А да ниси можда отворио тему зато што су ти спемовали неку другу тему, па си ту тему хтео да спасиш тако што ћеш пребацити спем на ову тему?

Da li si gej ako si gej za Isusa?

http://www.dodaj.rs/f/1R/JX/KELDt8S/81684480.gif

Mnogo mi nešto zanimljiv taj koncept mačka pod šlemom koji se bespoštedno bori za vukajliju bez spama.

Svejedno, minuse sigurno dobiti nećeš, obrnuta psihologija.

Ne, nisam. Tema ima jasnu poruku i nema neki skriveni cilj. Prelila se casa pa izvolite gospodo isfurajte svoje frustracije na mom profilu tipa minus, komentar ali nemojte na forumu. Traje to vec mesecima, to stanje nepotrebnog kenjanja samo niko da smisli nesto u vezi toga. Mogu i ja da kenjam a veruj mi da niko od mene ne moze bolje da to radi jer sam poprilicno mastovit i imam dosta slobodnog vremena. Ali necu jer je ovo domaci sajt a ne neki strani gde mozes zezas ljude zato sto ti se moze mada i tamo se trudim da to bude uokvireno, da ne izmakne kontroli i navuce negativnu sliku na thread.