Prijava

Ja ovako:

voda 75% (pijem mnogo vode svaki dan, uglavnom česmovače, flaširanu samo kad negdje napolju ožednim, a da to nije kafana)
crna kafa 10% (osim vode, kafa je jedina tečnost koju takođe svakodnevno unosim)
sokovi 6 % (po danu u kafićima često naručim sok, kolu, limunadu i sl.)
kisela 3 % (to naručujem u kafiću, ako sam već popio kafu, a ne pije mi se ni sok ni pivo)
pivo 5 % (to pijem rjeđe od soka, ali zato u dosta većim količinama)
ostala alkoholna pića 1%
mlijeko 0 % (od kako sam imao krzamak kao klinac zgadilo mi se mlijeko, ne mogu uopšte da ga pijem, pokušavao sam bezbroj puta ali ne ide, čim počnem da pijem krene mi se povraćati)

EDIT: I čajevi se piju ponekad, i vino takođe, ali ne baš često.

pivo, čajeve, rakiju, kiselu.

Voda 40 %, pivo 40%, kafa 10%, rakija 10 %.

Kako bre da ti izračunam te procente? Pijem jednu kafu dnevno, oko litar i po obične vode, možda malo kisele, oko pola litre čajeva, bar jedan jogurt, pivo po potrebi.

Znam dosta ljudi koji vodu običnu skoro uopšte ne piju, to je i jedan od razloga otvaranja teme, da vidim koliko ih ima.

Česmovača, direkt sa česme 30%,
Česmovača iz čaše 20%,
Sokovi, najviše Coca-cola 10%,
Pivo 20%,
Jogurt 20%.

EDIT: Kafu i kiselu i mleko organski ne podnosim.

Кисела и пиво. Не волим чесмовачу, јер ова наша је скроз жута, а негазирана ми је бљутава.

ajoooooj
ma alkohol pijem punooo pivo i votka su moja pica, mada i stok volim, al ga nisam odavno pila jer povilenim od njega pa ga izbjegavam :)))
voda, pa alkohol
sokove skoro nikada
kafu po nekada
cajem se zimi kljukam :)))

oko 50 - 60 % Soka, gaziranog (crni, zuti)
20 % vode, cesmovaca (Kad nema soka)
10% kisele (kad me mrzi da ustanem iz kreveta, kisela je odma pored kreveta)
10% mleko...

Caj, kad me mine zelja...
Kafu samo na praksi...

Trenutno neko češko pivo,ček da prepišem koje...
evo : "Radegast"
Never heard,ali klizi bolje neg' "Tuborg"!
Što se radujem što ću uskoro u Češkuuuu :))))

Inače samo vodu,mineralnu vodu,česmovaču,čajeve...jesam li rekla vodu?

Uglavnom kiselu ili česmovaču. Tu i tamo koka-kolu, jelenka. Ono, voljan sam da probam dosta stvari.

Vodu i Nestea( mada sad sam batalio, ipak ima bosta šećera i smori me) a na žurkama pivo i nekad vino. Sve u granicama

Tamno Nikšićko mama!
Edit: Mleko sabijam!

Ovako za svaki dan najviše čaj, tokom čitave godine podjednako, što topao što ladan.
Za alkohol zna se red - leti pivo, zimi rakija.

Recimo da izbegavam kafu na dnevnoj bazi što i nije loše, udari me jače kad mi je stvarno potrebna. Gazirano jako retko, kad se uželim.

uveče ginis ili džek + becks. od koktela najčešće kapirinju. dnevna varijanta džin tonik ili bijeli rus. mada, pokušavam da smršam pa u zadnje vrijeme izbjegavam.

70% koka kole
25 % kisele vode
5% piva, i to uglavnom kad izađem sa par ortaka i zabodemo negde.
Česmovaču samo kad nema koka kole ili knjaza, a flaširanu običnu sam zadnji put kupio kad smo kupali Babića na silu lolo.

Воде попијем и преко 3 литра дневно ја мислим, зими можда тако око три, али љети масу.
Остало, па...
Кока колу пијем доста често. Пиво рјеђе сад, мада кад се запијем, немам граница, е онда крећу жестока пића као што је ракија и њу смичем...

Углавном не пијем кафу и тако та срања, нешто немам навику, осим кад се нема пара или кад ми се пије нешто слатко.

voda 60% caj 15 % sokovi 20% rakija 5%

Tek sad videh da se tu pominju i neki procenti..hmm..
Mineralna voda-70%
obična ili česmovača - 10 %
Kafa -10%!
Čaj 5%
Ostalo (pivo,vino,sokovi kojekakvi rođendanski likeri i sl.)-5%,mada mislim da je i ovih 5% mnogo za to.

А ако ћемо по процентима

Вода 70%
Кока кола 20%
Пиво 5%
Чајеви, кафе, ракије, виски, сок од лопура, густи сокови итд 5%

sve, nema pravila,procentualno

40% vino
30% pivo
15% zestina
15% sokovi kafe i te zajebancije