Prijava

Šta je po vama najbolja stvar koju je čovjek izumio, a šta najgora?
Mojne mi sad ovde spominjete bajpas, mamograf i slicno, nego neke banalne stvari bez kojh bi mogli da živite ali one su tu da vam život uljepsaju ili ga groze :)

Evo npr. meni je presa za presanje sendviča vrhunac, znači to mi je najbolja stvar na svijetu... upresaš sendvič, on bude hrskav, a kačkavalj u njemu se otopiiii.... ma obožavam presane sendviče
A najgora stvar koja postoji je za mene mobilni telefon. Mrzim mobilni telefon, sticajem okolnosti moram da ga koristim, al se naježim kad god zazvoni, a tek poruke.... ma mrzim, na pejdzeru je sve trebalo stati :)))

tada je zazvonio telefon, a ja ne volim telefon. aj da se slozimo. izgubio sam moj za docek nove 2011 i novi sam nabavio krajem aprila. najmirniji period u zivotu.

a najkorisnija stavr... ne znam, editovacu kad se sjetim

Najgori izum - telefon
Najbolji - telefon koji ne zvoni, ti ga gledaš a on stoji na stolu i ćuti, ma milina jedna.

Najbolje i nešto najgenijelnije su za mene ove telefonske mreže i to. Zamisli ti to, ja sam u kući, moj ujak u Be-geu i mi se čujemo. Potpuno genijalno. Pa još možemo i da se vidimo, virrtalno.
A najzajebanije je ono govno koje je Ajnštajn izmislio i posle su uspeli da naprave atomsku bombu od toga, posle je reko da to nikad ne bi izumeo da je znao šta će narod da pravi, ne znam šta je to jer sam kreten. :)

Edit: I najbolja je kamera, istraživao sam kako su to genijalno napravili jebote kurac. Kao sunčevi zraci se lepe na neke kese hemijske i onda se te kese brzo okreću i to je snimak. Genijalno. ;)

DObra tema

najbolja stvar je alkohol ako se to može nazvati izumom, a najgora opet alkohol...

Ogledalo,zamisli ti to,možeš da gledaš šta se dešava iza tebe,a da se ne okrećeš.

на''ача: мутилица за фука.
најгора: апарат за фука.

Мени ич нису јасни људи који кажу да је телефон најгори изум. Мислим, је л' кажњиво законом немати телефон? Искључите га ако вам иде на курац. Али не... Ви бисте да пљујете по истом и да га користите у исто време. Колико је то лицимурно?

Шта знам, најгори изум је вероватно сушач за руке који мораш да притиснеш да би се упалио. Јебено нема смисла.

najbolji izum je klonja
a najgori autobusi

Најбољи изум? Даљински.
Најгори изум? Даљински који цркне.

Мени ич нису јасни људи који кажу да је телефон најгори изум.

ma nije meni tel najgora stvar, nego mobilni, koji stalno zvoni jebo mamu i te poruke jebem ih.... ma uzas, a moram da ga imam jbg, al cim budem u prvoj situaciji da mi mob nije nuzan bacam ga

Мени ич нису јасни људи који кажу да је телефон најгори изум. Мислим, је л' кажњиво законом немати телефон? Искључите га ако вам иде на курац. Али не... Ви бисте да пљујете по истом и да га користите у исто време. Колико је то лицимурно?

Ово да потпишем.
Ја не бих могао без телефона, искрено. Потребан је, јебига, и то јако потребан у свим сферама.

Шта знам, најгори изум је вероватно сушач за руке који мораш да притиснеш да би се упалио. Јебено нема смисла.

Ниси никад видио сушач који има сензор, бем те у главу? :)

Мени су мрзни они апарати ђе папир излази, али на сензор, они ме јако нервирају :)

al cim budem u prvoj situaciji da mi mob nije nuzan bacam ga

Није фора. Или одма' или никад. Зафрљачиш га само. Ае, ае. За шта ти је нужан?

Ниси никад видио сушач који има сензор, бем те у главу? :)

Па, јебем те гагованог, о томе и причам. Управо треба да има сензор да не би морао да га додирујеш, да би било хигијенски. То су прави сушачи. Али ако мораш да га палиш на дугме, то је онда рушење читаве концепције сушача за руке. Такорећи фејл.

Није фора. Или одма' или никад. Зафрљачиш га само. Ае, ае. За шта ти је нужан?

a poso, mater i tako.... nemam fiksni u stanu... jbg, al doce dan kad ce da leti iz mog zivota i taj jebeni mob

Па, јебем те гагованог, о томе и причам. Управо треба да има сензор да не би морао да га додирујеш, да би било хигијенски. То су прави сушачи. Али ако мораш да га палиш на дугме, то је онда рушење читаве концепције сушача за руке. Такорећи фејл.

Е, да, то кад помену, увијек кад улазим у ВЦ, отварам врата ногом ако је то могуће или лактом. И онда размишљам кад излазим из њега, опраних руку, опет мораш да додирнеш ону кваку јебену, али тада користим лакат.

Jebiga teško da postoje sranje izumi. Svaki izum može da se iskoristi na pravi način. Sad što ga ljudi ne koriste tako to je druga stvar. E sad, znači možemo da pričamo o najbolje i najgore upotrebljenim izumima.

Inače vas dvojica, ti što gaguješ k ovaj gagovani, ispravite me ako grešim, ali sušač za dugmetom je šitina u kafićima i mestima gde cirkuliše mnogo ljudi. Po meni bi na tim mestima i česma trebala da bude na senzor. Pre nego sušač. A u kući, gde ne cirkuliše mnogo ljudi sumnjivog morala i nepoznatih higijenskih navika, gde ti lično održavaš higijenu, ni ovaj nije loš, mada niti koristim sušač niti mi treba isti.

To jeste tačno Smare, ali vrata nisu napravljena zbog wc-a. Slažem se da bi to trebalo drugačije rešiti.

^ that's some deepmind shit...