Prijava

Boban Marjanović Dušanov barjaktar

Ako mu ne odseku glavu

Алај се насрасте откад сам отишао мајку ви јебем.

ko je zajebaniji po tebi, dusan ili milutin?

Најзајебанији је био Стефан Урош I

ma kakvi....to je onaj sto su ga zvali uros veliki? taj je bio mlak, puvalo....jel ima neko ko se bas razume u istoriju da potvrdi ovo?

obicna pickica, potvrdjujem.uvek kad je boj on se pravio da ga boli stomak, glava itd da ne bi isao.a veliki su ga zvali iz zezanja, sprdali se sa njim i nema ko mu nije jebavao zenu

pa zapravo se ne zna ni danas sto su ga zvali veliki jer nije nista spec uradio nit je bio nesto obozavan i postovan

Ali bilo mu je milo sto su ti velikani bas njega izabrali da se sprdaju s njim i da mu jebu zenu

ma tad su svakog kralja zvali veliki.jedino su onog urosa zvali nejaki i to nakon sto je umro, dok je bio ziv verovatno su ga zvali veliki

sigurno je bio nizak pa je zato predmet ismejavanja

Не знам одакле ово на Њики да су га звали Велики, једини надимак који је везан за њега је био Храпави.

Mene interesuje da li je poslednji car tj. uroš nejaki poprimio imena svih dotadašnjih nemanjića, pošto je to bio običaj koliko znam
tj. da li je njegovo ful ime glasilo: Stefan radoslav vladislav uroš dragutin milutin stefan2 dušan Uroš Nemanjić

Цар Урош није никад постојао, само цар Стефан Урош, рођен као Урош. Исто као што никад није постојао ни цар Душан, већ само цар Стефан, рођен као Душан.

aha, to mu dođe nešto kao npr. car Stevan rođen kao Mirko

Mene interesuje sta ima u arhivi u vatikanu jel moze to da izbavi srbiju ako neko ukrade