Prijava

Ovako imam problem jer nemam puno memorije na c disku gde mi je windows svega 37 gigabajta naravno nikad ne stavljam filmove il instaliram nešto u c disk zbog toga redovno brišem sadržaj temp foldera koji se nalazi u folderu "users" al opet imam sve manje i manje memorije
Skontao sam da u tom temp folderu što se nalazi u windows folderu ima 12,5 gb a trenutno imam samo 658 mb slobodne memorije pa me interesuje šta bi se desilo kad bi obrisao sadržaj tog tem foldera dal bi imo sranja il ne

Molim da mi odgovori neko ko se razume recimo sos

Не разумем се у компове баш најбоље, али покушаћу да помогнем минимално. Је л' си пробао програм CCleaner? Ја га користим, и комп ми иде мало брже и доста ми је простора ослободио са Ц диска. Углавном брише све непотребне податке и те глупости.

Imao sam isti problem. Nisam ni skontao to pre, zato što sam imao mnogo drugog sadržaja na kompjuteru, pa sam mislio da to zauzima.
Ja sam samo to obrisao. Imao sam negde oko 10-15GB.
Ali i kad obrišeš, ponovo će ti se nakupiti novi fajlovi nakon nekog vremena, pa ćeš i to morati da brišeš.

Krkni ih, ko im jebe mater. Neće ništa faliti.

Кркни их слободно. Ал' то је привремено решење. Опет ће да се накупе абнормалном брзином. Једино трајно решење је да повећаш Ц партицију.

Nemoj da se žališ.
Meni je C 7.79GB i preživljavam. :)

Pa isključi system restore on puni komp kao lud , i odradi disk cleanup!

IMGhttp://i54.tinypic.com/2e3c2eb.png/IMG