Prijava

Реме, супер идеја. Видећу да допринесем, али тек за који дан ћу моћи.

Ја нисам за постављање задатака, него да има свако одрешене руке. И кад смисли и састави "чланак", постави га овде.

Naučnici sa sajta Vukajlija su otkrili da su ljudi koji depiliraju guzove bolji jebači jer je otpor vazduha u misionarskoj pozi 12% manji.

Kako pouzdano utvrditi na koju stranu češće pada kriška hleba, na namazanu ili nenamazanu?

Odeš u prodavnicu tepiha i bacaš kriške 'leba.
Dokaz: Račun koji mi je stigao posle ispitivanja. SLUŽIMO NAUCI

Ја сам схватио да треба овакав фазон да буде:

Veliki uspeh tima naučnika sa Beogradskog univerziteta

Mladi naučnici iz Beograda uspeli su da smuvaju ribu! Ovo njihovo dostignuće izazvalo je interesovanje (verovatno i zavist) njihovih kolega iz Velike Britanije, Japana i Sjedinjenih Američkih Država.
"Ovo je ogroman uspeh za sve naučnike. Prekretnica! Činjenica da je smuvanost trajala samo 0,2 sekunde ne umanjuje naš uspeh, jer je najbitnije da smo dokazali da je i ovo moguiće" - izjavio je vidno uzbuđeni vođa tima, Petar Petrović.

И још да се више разрађује него што је с овим случај.

Evo mog pokušaja doprinosa, format:

TEMA:

HIPOTEZA:

DOKAZI:

OBLASTI PRIMENE:

ZAVRŠNA REČ: (Neobavezno, ubaciti moguće izvore informacija i kredencije onoga ko piše)

Sve ovo naravno humoristički :P

Zavisi. Ako je namazana dijetalnim margarinom marke Dijamant, onda pada na nenamazanu stranu, shodno tome da se on piprema specijalnim metodama za odstranjivanje viška masti.

Ako je to džem od kajsije, onda pada na namazanu stranu. Jer je kajsija najdlakaviji biljni energent u prirodi, a mali enzim zvani "kurko" kome sve smeta u organizmu, i koji je dosta zastupljen u pšenici, odbacuje te dlake, i uz pomoć gravitacione sile, magnetnog polja, i naravno dobre volje samog enzima, uspeva da krišku okrene na namazanu stranu.

U 92% slučajeva je konstatovana ta pojava, stoga se može zaključiti da je hipoteza ispunila očekivanja i da sada stoji kao tvrdnja.

Укратко, мој предлог гласи: пародирање глупавих чланака.

@Unfawkable
Одлична идеја
@ Стивене
Тај неки фазон, али треба нам група научника, можда је боље да формирамо мање тимове, па да доказујемо нешто. Значи пар људи у једном тиму се консултује и објасни како треба то да изгледа. Јер кад свако одговара на све, изгледа хаотично и губи почетни смисао.

Укратко, мој предлог гласи: пародирање глупавих чланака.

Па тај неки фазон, или смишљање глупих, што глупљих доказа. :)

Da li je potisnuti prdež štetan, i da li se on kasnije pretvara u podrig?

Epa ovako onda, sa formatom koji sam zadao, može da se zada tema, i da se 2-3 čoveka prijave da je obrade. Svako iznese sve što ima da napiše, i onda jedan od njih sve to uredi, pa se objavi kao članak. Jel može tako ili je komplikovano?

Није компликовано. :)

Da li je potisnuti prdež štetan, i da li se on kasnije pretvara u podrig?

Štetan je , jer se onda kompresuje, a kompresovani prdež je deset puta gori od običnog. To ste sigurno primetili prdenjem na stolici. A druga vrsta neprijatnosti je kad ste u društvu devojke, a potiskujete prdež, pa pravite čudne grimase, i pomisli da ste nenormalni i manijaci.
DOKAZ: Potiskujem prdeže i ne jebem.

Ali onda to ide preko pvt, nekako mi je bezveze. Ovako je spontanije. Daš 5 pitanja i ljudi lupaju.

+ molim da se kao dokazi zabrane Jebanje, ne Jebanje, dečko-i, i ostala Vuka sranja.

Ја сам сад укапирао да ти стварно желиш да ангажујеш групу људи, а не да измислиш читаво истраживање.

Добро, обе идеје су у циљу хумора и мислим да би могле обе ствари да животаре на истој теми.

Црно, јесте зајебаније, али то троје, или петоро небитно објави радове овде, појединачне и онда дође неки неутрални и склопи их као целину. :Д

Nisam onda ja to dobro skapirao, tako je skroz okej. Raspisao sam se na ovoj temi, jer nameravam da živim na njoj koliko je dobra. Ako nešto volim da radim, volim da serem.

Стивене, још не знам шта бих хтео, лоше је да свако пише шта хоће, губи се смисао и поента, треба да се смисли истраживање и да буде целина, безвезе би било да имамо 35 различитих истраживања за исти појам, и 35 различитих доказа. Мора некако да се ограничи то. Знаш? :)

Ajde, jedno pitanje. Koji je najbezbedniji region za život u svetu? Ovo jeste naučno pitanje, jer podrazumeva seizmološke, meteorološe i ekološke kakarkteristike tog regiona.

Ja bih se prijavio da budem taj neutralni, ali avaj treba tu posvećenosti, a ispiti su mi za 3 dana :P

Za sad ću da ostanem samo idea-guy.

Ako idu po više ljudi koji pišu jedan članak koji se kasnije sklapa, to bi ja mislim ispalo mnogo više epski, s tim što bi išlo dosta sporije, i možda bi zamrlo pre i da počne.