Prijava

hahahahahahahhahahahaha

Bushido
Kurva. U ruzveltovoj ulici. Nas cetvorica. Zvala se Tea. Bio sam drugi po redu. Druga prodavacica ljubavi je za to vreme blejala u drugoj sobi i svirala klavir. Jako psihopatska scena.
Drndao sam Teu kratko i lose. Rekoh joj da mi popusi.

"Popusi ti meni." -odgovorila je i bacila me u rebus.

Posle par sekundi se nasmejala i tako prekinula muke.

"Bolje da sam kupio majicu." - prokomentarisao je Beli. Beli je bio cetvrti po redu.

Krenula sam da dam plus na post. Stisnula dugme za edit posta i našla se i ja u rebusu :)))

Sreca pa majke nikada ne pitaju sinove kakav im je bio prvi seks :)

Hahahhahahahahahahahahah

Sve ste lepo opisali,nego jel ima neko ovde da je karao,onako,iz ljubavi?:D

Кад сам био дете мало. Комшија ме силовао. :(

Кад сам био дете мало. Комшија ме силовао. :(

Сирото дете, је л' сад идеш на Јужну трибину? :'(

Јок, земо. Није то због Партизана, него сам био лепо дете... А Комшија... Ух... Дрвосеча из краја, наочит, крупан...

Кад сам био дете мало. Комшија ме силовао. :(

:(

Кад сам био дете мало. Комшија ме силовао. :(

Ima li posledica?

Jebi se, vesna, ja očekivo da će da nam pričaš kako te neki pastir tazdevičio na livadi, a ti ovde odgovaraš Dankanu!

Добијем хемороиде, Весна, на сваку промену времена :(

Jebi se, vesna, ja očekivo da će da nam pričaš kako te neki pastir tazdevičio na livadi, a ti ovde odgovaraš Dankanu!

Bježi bre,Hujo,ne govorim ja to javno. Samo vas gledam.

Jednom smo ja i drugar probušili rupu u bundevi pa smo je karali. Posle nam bio smor pa smo probušili dve i odradili joj dabl penetrejšn a vremenom i dabl- anal. Obojica smo plakali kao kiša kada se osušila i uvenula. Posle sam se omrsio tek naredne zime kada sam probušio rupu u zaleđenom jezeru i slatko ga oplodio.

Jednom smo ja i drugar probušili rupu u bundevi pa smo je karali. Posle nam bio smor pa smo probušili dve i odradili joj dabl penetrejšn a vremenom i dabl- anal. Obojica smo plakali kao kiša kada se osušila i uvenula. Posle sam se omrsio tek naredne zime kada sam probušio rupu u zaleđenom jezeru i slatko ga oplodio.

Triton i Školjka Boj u akciji.

bilo je baš kao što zvuči-smotano i katastrofalno

Pa jes, neka jela se ne podgrevaju.

Још увек сексуално неписмен, али држим се Будимир Трајковић изјаве: ''Први пут из љубави''.

ja kad sam prvi put svrsio nisam mogo da verujem sta mi se dogadja.

postovanje omladini i penzioneru. vako, mlad, skoro pa 18 godina, visok, retke kose, braon jebacke oci, debo u struku, sisa ipo, dupe ko u luisa (bog da mu dusu prosti), ruzan, ne bas bistar, alatke duzine 12 cm, uredno obriijan, doteran, trazim osobu iskljucivo zenskog pola, koja bi mi pomogla da prebrodim ovo veoma nezgodno doba mog zivota kao coveculjak koji nije umakao. nocima ne mogu da zaspim, jer neprekidno mislim "ah, kada ce doci taj dan, da i mene sunce ogreje, sunce, sto sa nebesa sja, pa da jednom, makar na kratko, umocim i ja" kacam imo 15 godina, peco ribu na rasini, a kosika iz sela kopal kuruze pored reke. bas sam se razmisljao dal da je zaskocim i taman kad sam posao, setio se da mi je to strina, aukurac. priznacu vam, jedared sam i drko u sobi gde je spavala moja tetka, zamisljajuci nju. a drugu tetku sam jednom uhvatio za dupe dok sam stojao pored nje, pa brzo obrglio svoju ruku oko njenog vrata izvinjavajuci se. u mislima sam pojebao sve komsinice, profesorke, iz osnovne skole, kaoo i sa raznoraznih kurseva, cistacice, doktorke, rodbinu i prijatelje, a jednom sam cak i zamisljao cecu shifty

zato ovom prilikom trazim neku vukajlijasicu, po mogucnosti suprotnog izgleda (suprotno mome izgledu), koja ce biti ljubazna da mi otvori trece oko. vaistinu perverzija.

ja kad sam prvi put svrsio nisam mogo da verujem sta mi se dogadja.

Хахахахахахахах!!!!