Prijava

Ја највише волим с месом, од бурека са сиром се трипујем због длакурди. Једном сам нашла бруцу у пројици.
Која је фора са празним буреком, то се као не прави са машћу, па могу да га једу вегетеријанци?

С ПРСТИМА!
ко једе бурек с' виљушком и ножОм, тај чак није ни педерчина, него геј!!2

Za veGEJterijance imaju neki s krompir, ja jedem s sirca i jogurta!!!

Бурек је само са месом.

Са сиром је сирница.

Са зељем је зељаница.

Итд.

Burek je burek. S mesom.

Чекамо Босанце добјасне. :)

Једем и са сиром, једем и са месом. Једем и пица бурек и лазања бурек.

Која је фора са празним буреком, то се као не прави са машћу, па могу да га једу вегетеријанци?

Фора је што је посан као, јео сам ја на велики петак јер сам као постио тај дан, тата ми наметнуо, и могу ти рећ да је био јако укусан празни бурек, и ја сам био у чуду.

Бурек је само са месом.

Са сиром је сирница.

Са зељем је зељаница.

Итд.

Jebote, ti mora da imaš IQ od dvestapedes'! Milice, nemaš pojma o bureku, viš' kako dečko zna.

Хуго објаснио, дакле са месом.
Мулуце знаш ли ти да смо ми сад аватарски компатибилни да се јебемо?

Samo sa mesom...Pola kile i pola kile jogurta.

бијо ја једном у пекари. оно, пешес изјутра, припит, из града. сели на БУРЕК (дакле масТни, са месЕТом, лије мас' низ браду). кад оно међутим, упада унутра нека мафијја (са два Ј!), од цирка три члана. и наручују бурекове. све ту океј, падне спика, ми реч, они реч, кад оно - курац! екипа наручила неке "пицабуреке", "павлакабуреке" и сличне говнурдабуреке!!2
аа, па нећемо тако. умал' ми није дошло да устанем, приђем до њи'овог стола, и сав јогурт им попијем!
пази молим те. наручују прво бурек, а онда скрнаве једну такву институцију. МРШТЕ из пекаре. говна помодарска.

Чекамо Босанце добјасне. :)

Eto Bosanac je objasnio. :)

Ма и тај бурек с крумпиром се гарант маже машћу.
Ја кад одем у пекару, пише лепо ''бурек месо'', ''бурек пица'', ''шупаљ бурек'', ''бурек паштета рол виршла''...
То се можда у некој вукојебини говори тако, само бурек.
Ја једем некад помоћу виљушке и ножа, кад једем у шиптарским пекарама.

ja volim kako nišlije (i tako taj okrug) kažu "jedan burek sa sirom".

inače, sa sirom i jedem. sa mesom nikada nisam probao, i onda kao nikad i ne kupim.

Објаснила двојица док сам ја куцао, то! :)

Шалим се, него, кад смо већ ту, да кажем да мене много смара то "бурек је са месом, остало су сирнице и зељанице" смарање. Оно, капирамо, измислили сте бурек. Измислили и италијани пицу која је у почетку имала само парадајз, сир и оригано, па се у међувремену претворила у пицу са ананасом и чварцима преливену сирћем.

sa mesom, kakvo je to pitanje...

Realno jeste burek samo sa mesom, ali ljudi su usvojili sad da zovu burek sve sto lici na isti...
KOME NE LIJE MAS NIZ BRADU DOK JE BUREK, TAJ NIJE MUSKO!

Ја кад одем у пекару, пише лепо ''бурек месо'', ''бурек пица'', ''шупаљ бурек'', ''бурек паштета рол виршла''...
То се можда у некој вукојебини говори тако, само бурек.
Ја једем некад помоћу виљушке и ножа, кад једем у шиптарским пекарама.

Кажеш пише тако, а? Значи да пише говнобурек, ти би то тражила? А ово за вукојебину лолол, где ћеш већу од те твоје!

Босанцима је то једино паметовање и филозофија у последњих десет година, па се курче нон стоп тим. А нико их не констатује, поготово шиптари лоло и само штанцају ароме бурека!!