Prijava

SIR!!!!!!!
Jogurt se podrazumeva.

Шиптарски пекарски лоби вас је саџгао, напишите неку петицију да се укину ти буреци остали, Наташа Кандић ће да се залаже за ваша права лоло

Ја једем некад помоћу виљушке и ножа, кад једем у шиптарским пекарама.

Kojih je, uzgred, 90% u Srbiji :D

Sta vam je sa hranom, ne jedem posle 8 :D

Брате Босанци за бурек с месом кажу само бурек, а за остало кажу пита са тим ш чим је.

Иначе ја га једем са јогуртом, а шчим је нема везе, само јогурт је битан.

а то за те дијеталне и вегетаријанске буреке, смешна прича, то онда није бурек

Ma znamo i mi da je to pravilno reći s čime je burek. Ali ono, ušlo nekako u rječnik da kad neko kaže BUREK da pomisliš na pitu s mesom. Čak mislim da BUREK znači PITA. To vam je nešto kao kad neko kaže da je kupio pume, a misli na patike, a one čak ne moraju biti Pumine patike. Ili kaladont (pasta za zube).

Саџгао нас је због таквих као ти, који воле педереске аромабуреке!

Наша борба неће престати!

KOME NE LIJE MAS NIZ BRADU DOK JE BUREK, TAJ NIJE MUSKO!

Ja jem burek bez sir ujutro a za večeru sas sir i to prstima i sve mi mas lije niz bradu. Jesam ja muško?

Ја кад уђем у пекару и кажем "Дајте ми један бурек", они обавезно питају "Са чим?" Значи да бурек чиnе оне коре, маст, курац палац, а остало се додаје по укусу.

BUREK znači PITA

Па прави се и пита са јабукама, и вишњама, и сиром, и месом, и ролованом телетином. Дакле, може и бурек са вишЉама.

Ja jem burek bez sir ujutro a za večeru sas sir i to prstima i sve mi mas lije niz bradu. Jesam ja muško?

Ako je's s' prsti' onda si musko bre k'o da nosis carape s jadranke!!!!

стоп геј аромабурековима!!2
још ће и они да траже да парадирају ако их не будемо јели.
е па нећеш га мајци, квазибуреку. говнурдо.
све су то курве, лицимури и педеридемони!!!2

едит:
не знам за вас, ал' ово...

моће и бурек са вишЉама.

наглас се смејем јебено. :Д

kakve su razlike izmedju pite sa mesom i bureka? burek je masniji!

VIDO SAM NEGDE BUREK S KREM!!!!

ja jem s pivom. brate kako legne pivo na burek, pa jebote to je tuga.

Ја једем само бурек с месом, еееевентуално пица бурек.
То је као кад би Италијани убеђивали нас да пица коју ми једемо није пица, него каприћоза, а сви то зовемо пица. Правда за каприћозу!!
http://content6.flixster.com/photo/51/52/82/5152824_gal.jpg

Nemate vi pojma šta je burek s praznim.

Jesam ja muško?

Nisi više, kaizen ti promijenio pol.

Inače, ne jedem burek, samo domaće piturine, kad je babac spravi, prste da pojedeš.

Ја кад уђем у пекару и кажем "Дајте ми један бурек", они обавезно питају "Са чим?"

Ja imam drugi problem. Lepo kažem "Dajte mi jedan burek sa sirom", a oni meni daju četvrtinu bureka. Svašta!

То је као кад би Италијани убеђивали нас да пица коју ми једемо није пица, него каприћоза, а сви то зовемо пица. Правда за каприћозу!!

Рекох малопре, права пица је само са парадајзом, илити кечапом, ориганом и сиром. Требали би да нас туже зато што ми преко гурамо кулење и печенице, и скрнавимо им свето јело.

Inače, ne jedem burek, samo domaće piturine, kad je babac spravi, prste da pojedeš.

Razljevuša, ili ražljevuša...Jednostavna a jebitačna.