Prijava

Ja preferiram rukama, dobro osoliti, uz prilog ide lukac bijeli i crni, a hljeb se kida rukama. Naravno, sve to na masnom papiru, bez tanjira i nedobog escajga. Što bi rekla moja stara mati - k'o kamiondžija.

Kako vi volete? Dal' ste istinski ljubitelj janjetine il' ste hulitelji pa jedete janje viljuškom i nožom, nedobog?

Ja jedem mnogo dobro!

Brate moj Skočimišu, ja bi janje živo jeo, kakav escajg, kakvi pribori... na žalost, krme sam debelo i familijarno sklon još većem usvinjavanju pa ne smem puno da jedem - najviše volim da uzmem malo parče sa rebara i stavim na hleb pa tako jedem sa mladim lukom... jebemti, sav se upljuva dok ovo pišem...

Smiješ janjetine kolko oćeš, hljeb je ono što ti smeta. Zato sad opleti po mesini!!!6!

Ja preferiram rukama, dobro osoliti, uz prilog ide lukac bijeli i crni, a hljeb se kida rukama. Naravno, sve to na masnom papiru, bez tanjira i nedobog escajga. Što bi rekla moja stara mati - k'o kamiondžija.

Kako vi volete? Dal' ste istinski ljubitelj janjetine il' ste hulitelji pa jedete janje viljuškom i nožom, nedobog?

Neverovatno koliko se složim skoro svaki put kad god pročitam neki tvoj post... E, jebiga, kad se mora viljuškom, onda jedem, a inače sve volim da jedem kao kamiondžija.

Немањићи су јели месо виљушком. Знамо како су завршили.

Jedem kako stignem! Bitno je da je jedem!

Uglavnom rukama, kad odem na neku slavu, mora da glumim kulturnog decxka...

Е вала ја баш волем кад ми се донесе кило јањетине а још боље ако иде и кило прасетине уз то , па заседнем за кафански ,свадбарски , славски или било који други астал па лепо на тенане ко господин , виљушком , ко на Српском средњевековном двору , док су Шваба и Американац јели рукама , уста их јебем!

Ма какав есцајг, какви бакрачи, узмеш запоњак руком ко чоек, мало леба и једеш како Бог заповеда.

Немањићи су јели месо виљушком. Знамо како су завршили.

Тако што се последњи замонашио?

Тако што се последњи замонашио?

Управо.

ruke+janje+ždrelo=kobitna dombinacija

Скочко, ја волим кад га окрећем да посипам пивом, после да скидам ону кожу док је још врућа и једуцка, гладам сам мрррррршшшшшшшшш

Korica je bog kad se pravi pivom. Al' nekako mi draža ona sama od sebe, al' treba to znat ispeć'...