Prijava

Brate mili, ovo je više nepodnošljivo, sajt baguje uveče kao nenormalan, a sad je još gore pošto je www2 i www3 ukinut. Kaizi, ili uvedi još jedan server ili nam vrći www2 i www3. :P Ne možeš da uđeš na forum, čet, ne možeš da napišeš definiciju, a i ako napišeš, ne može niko da je pročita jer sve baguje.

sjebalo se mnogo
ranije kad zakuca vuka mogao si lagano dodas 2 u url i bole te kurac.... sad nema jebga
popravljaj kazane

јеа.. И мени...
Кочи, газда, јебига, баш кочи, чак се и ја изнервирам после 5 минута дркања у покушају да читам или пишем нешто....

Platite ktitora ko ja, i nema problema.

I ja imam ktitora pa opet BAGUJE!

Ne seri popišani, svima baguje.

Павле, не каки, ја сам Црногорац :Р

CRNOGORAC JE, AL' NAJLEPŠI!

A i danas umalo da budem banovan zbog spema jer nije htelo da mi pošalje post na forumu, pa sam kliktao kao manijak, i pojavilo se njih milion.

Дај, кажи макар које порниће скидаш, сигурно имају ови наши вукајлијаши. Ем се мање мучиш, ем ће сајт да ради. лооололо

Hoćemo www2 nazad. Taj je meni pouzdano radio. A ovaj trenutni, svaki put kad uveče nagrne veliki broj korisnika, počne da trokira.

Sad kad mi je Sporajlija konačno proradila, da vam se izjadam. Danas mi je sajt bio totalno deformisan, a i učitavalo ga je 300 godine. Tek sad radi kako valja, mada znam da je to kratkog veka, uskoro će opet da baguje. Aj' se kladimo u kol'ko sati će da rikne! :)

Barracuda
Hoćemo www2 nazad. Taj je meni pouzdano radio. A ovaj trenutni, svaki put kad uveče nagrne veliki broj korisnika, počne da trokira.

ktitori su po difoltu na www2
moderatori na www3
a kaizen na www4, njemu najbolje leti jer je sam, pa ga boli kurac sto vama zakucava

Kod mene i sad šteka, ne znam koj kurac su ukinuti oni serveri...

Dizastr, torali dizastr.

ktitori su po difoltu na www2
moderatori na www3
a kaizen na www4, njemu najbolje leti jer je sam, pa ga boli kurac sto vama zakucava

Pišaj po sirotinji...

Требало би направити www0 за новајлије.

Jebite se, nije mi bagovao pre nego što sam ušao na ovu temu!

Мени ради као никад до сад... Очекујем баговање чим постујем ово.