Prijava

Мени се дешавало да исти појам, исто написан, два пута претражим и да ми избаци различите резултате.

Мени се дешавало да исти појам, исто написан, два пута претражим и да ми избаци различите резултате.

+1

Ја не користим срч, то је за пичке. Ја знам целу базу дефки напамет, кацам расан.

Мени се дешавало да знам дефку, покушам да је нађем у претрази, али је не избацује никако. Онда тек кад се сетим имена аутора, нађем њега па морам некако међу његовим дефиницијама да нађем баш ту. И да, ту је, није обрисана, али је претрага не налази.
Тако кад нешто дефинишем , потражим да ли има такве дефке, нема наводно, ја дефинишем, онда дође неко и да линк и каже да има. Још испаднеш плагијатор ни крив ни дужан...
Нарочито она горња претрага, оно ништа није ваљало! Нисам ни волео да је користим.

Pretraga je na Vukajliji oduvijek bila genijalna...

Тако кад нешто дефинишем , потражим да ли има такве дефке, нема наводно, ја дефинишем, онда дође неко и да линк и каже да има. Још испаднеш плагијатор ни крив ни дужан...

Е ово се и мени дешавало... И још ми неки углединији члан прокоментарише и похвали, и онда неко избаци линк.

Šta se dešava sa pretragom, nije bug ali nemam više ponuđenih rezultata dok kucam!?

Укинута до нове верзије.

http://vukajlija.com/forum/teme/32960-sve-baguje?strana=9#post_1751438
Sedmi put danas linkujem ovo. Prvi put na temi na kojoj je i napisano, doduše.

Штефи, ниси написао како се отвара линк.
Што се уопште трудиш?

Само напредна претрага!!111666

Што се уопште трудиш?

I have no idea...

Hvala Reme, meni je ova funkcionalnost neophodna, jer ne želim da pišem slične defke.

Ко је расписао код за претрагу на Вуки њему Нобела одма'