Prijava

Zasto se mTv toliko iskrivio da mi je razmemorisan sa Tva...kako od jedne kultne televizije napravise crnacko,rnb bling bling rijaliti sranje? ide li VH1 tim putem i kad je po vama poceo sumrak MTVa?/

Primecujem da dosta kul likova iz 70,80,90 prodaje bulje na raznim manifestacijama na kojima pola prisutnih u sali ima vise zlata nego kila na sebi

Ko se sve je be no prodao a bio je kul lik-ko je dao bulju MTVu?....

evo da pocnem...gotivio sam ga ali SKK

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/lady-gaga-brian-may-vmas.jpg

Zasto likovima koji su legende,potvrdjene legende roka,kurca palca-pOp kulture uopste treba proseravanje po MTV 2011 nagradama ili slicnim crnackim seljanama?

licno vrhunac je grandz era do 95
ja se secam bas ove slike http://0.tqn.com/d/top40/1/0/5/E/1/mjslash.jpg prvo slashovo pojavljivanje na tv posle raspada GNR....n

e, kao klinac sam stalno gledao MTV kad ga je ujutru prenosio 3K, krajem '80tih..lepa vremena...

a sad...pfff, neam kablovsku:)

EDIT:
da neće modovi opet da me banuju, zbog spema,a?

Ma MTV je propao kad su poumirali grandžovci, a rokeri/metalci zastareli i prošli iz mode, pa su došli reperi i kojekakva pop govna i splačine. Sad ni muzike nema, sve neki rijatiji.

MTV je živo sranje sad, meni po ceo dan se vrti VH1.

Sranje je zato što je aktuelna muzika sranje, a MTV to fura.

Njihov program se sad zasniva na reality emisijama, muzike nema ni trecina. Kad pogledam onaj njihov Jersey shore i ostale gluposti, muka mi je. Neka pustaju muziku, kakvu god, samo da je muzika. A VH1 je super.

De sleša nađe, on je lik ostavio čast u gansima. Odonda mi je gadan.

koliko zna VH je vlasnistvo MTV a
secam se onih prejebenih spotova kad je mtv logo bio onaj samo linije i onaj debeli plavo obojeni titl sa pesmom i albumom i tim sranjima....
Pa kad je krenula unplluged zajebancija i to sve...
sad kad vidim galeba i mtv adria sranja dodje mi da slusam KKN ceo dan i da drkam kurac sa ziletom u ruci

YoMTV Raps! je bila gotivna emisija.

Hahaha Beavis and Butthead!Meni je ona Viva uvek bila bolja,MTV je propao onda kad su počeli da izbacuju one gluposti lovemeter ili kako već.Mtv je tamo kao kod nas Pink i grand sada,baš sam sa nekim strancima pričao.Kič.
Sećam se da je tamo krajem 90-ih nama,klincima MTV bio nešto što predstavlja sve najbolje,da se Albanska narodna muzika puštala mi bi to slušali,e sad to je možda zbog opšta psihoze koja je tad vladala da je sve što dolazi sa zapada dobro.
Ja sam jako gotivio Skutere tada,ako se neko seća How much is the fish,pre par godina sam video neku njihovu novu pesmu(na MTV) i doživeo transfer blama.Oni su definitivno jedni od mnogih koji bi se jebali za dinar

Bili su dobri kad su puštali "Drawn together" samo sam se tada priključivao na kanal.

jebote pa kad je bila kao promocija novog albuma Gunsa apetit za destrukcijom kad skrsise ceo studio ispred onog pedera....
znam da sam ga ljustio kao klinac na wicked love kad puste sa sve mtv logom na bilo kojoj televiziji...

mene najviše nervira što takve legende kao što su pink floyd npr, daju pesme ovim crnčugama da ih upropaste. Ako se uopšte oni nešto i pitaju. nači, zipa ovog džukca

http://www.youtube.com/watch?v=pI32yM4Ffy8

Danas se iznenadim kada prebacim na MTV, a tamo muzika.

Juče uveče su pustili par dobrih pesama zaredom, naravno starijih. Daj bože da tako nastave a ne da stalno idu keti peri, kesha i slična stvorenja... Inače ja kad sam bio klinac viva je jebala kevu, sad vh1 nije loš, mada i oni vole da puste sranja često.

Jebo MTV, 3K je bio keva. Ladno se sećam tri ka dura. :D
Inače MTV je uvek bio dosta komercijalna televizija, i za kintu bi pustili i zvuk vodokotlića, oni plasiraju trendove, a trenutno je takva situacija da žgadija 'oće laku zabavu, pa je lakše i isplativije pustiti Lejdi Gagu kako se trlja o mlohavi kurac nego nekog tru rokera. Nije MTV propao, nego muzika. Jebe im se za muziku, keš je bitan. A i mnogo je teže danas da televizija živi od muzike, zato i postoji nenormalan broj emisija.

Hoću da kažem da su oni kao televizija uvek pratili trend, e sad što vi ne pratite to je druga stvar. Mada slažem se da je vnugo od programa trenutno, kao što je i muzika šitčina i još poneke stvari. A i ne znam koji kurac serendam ovde kad me boli kurac, bolje da se pakujem.