Prijava

Начи саме Роки Билбао из Билбаа поцетио да Пантела игра вечерас против Олимпик марсеја из Марсеја. Квота 3.00 да ће добити Пантела, какво ће шизење бити ако да гол, осећам да ће нас преплавити коментарима и дефиницијама.

Ja ću stavim jednu crvenu na Pantelu, pa ako Pantela dobije, izzavršavaću neku lepu aktivnost vrste izlazak! Ako prsnem, biće fazon hleb kolorita polubeli...

saznao sam ko je pantlela! Ko hoce da zna pvt! :D

saznao sam ko je pantlela! Ko hoce da zna pvt! :D

Гуја, објаснио. Ја ћу исто тако, само можда две црвене на Олимпијакос и једну да пантела даје зготитак, врсте погодак.

А Силар лаже, офц лоло

Nači meni kaže Shomy23 tipa nemoj da troluješ, odeš u ofsajd, ja ono nešto kao vrste, ne veruem, ša bre, kad je pantela u ofsajdu misim pitaš kumaru, a on te baci pesnajom u tipa koma.

Начи, кацам реко да знам кое Пантела, нико неверуе, а Жига кома

http://img.skysports.com/10/05/218x298/NikolaZigic_2458152.jpg

Nači kad se zaperem i picnem ovaj vikenad misim fazon ko neki Žabar, pa izorganizujem neki izlazak, muvaću ribe da neverueš. Bacaću im zonfe iz kategorije Skarfejsa i što sam pokupio po Đenovi, Milanu, kao i ostalim mestima po Francuskoj. A metaću kurtona tipa zaštitnog kurcobrana da ne bi dobio neku polnu i ništa manje venerično-marsovsku boles. Za kumaru idu najjači pičići, zofa više stutka, nego prosti.

Biće za fabulu da se priča u naredne tri dekade. Kacam rasan!

Koja sisa onaj fejk Pantela sa Tjuba, sve pobrisao jebem ga.

Провалио ја то, још јутрос :(. Није сиса, него мртви педер, ако мене питате за мишљење.

Uvažava se, bolje mu stoji.

JA SAM PANTELA!!!111
Nači kako sam se razdro tako na jednoj tekmi kacam igro za Peseže, zamisi priđe meni sudac kaže karton boje žuti, ja ga pitam sine čemu to, kreće on tu meni dada crveni, kacam se ja tu iznerviro i reko mu "Alo bre dečko kome ti crvendaju, JA SAM PANTELA". On vrati karton udžep, a Rolandinjo koma!

Аудиторе, ти да си Пантела, ти би знао да се пише, фазон Парисен Жермен, а не ПСЖ. Проваљен си, дечко...

АХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХ ТООООООООООООООООООО КАКВА ПРИЧА У СЛИЦИ, ЈА КОМА!

ЛОЛОЛО! ПОБЕДА!

Nisam ja ni rekao da sam Pantela nego da je Pantela to uzviknuo na jednoj utakmici.
"JA SAM PANTELA!!!111" Iz toga sledi "Nači kako sam se razdro tako na jednoj tekmi kacam igro za Peseže..."