Prijava

Selim se u stan u Novom Sadu i treba mi internet. Molim za savete.

Koji je najbolji provajder; ima li neki provajder da ne naplacuje ugradnju (ali ne mogu da idem na one opcije da potpisem ugovor na 2 godine i slicno); samo me interesuju oni bez mesecnih ogranicenja. Takodje, koliko se ceka na ugradnju?

Ја имам телекомов адсл већ неколико година и нисам имала проблема досад, ни са протоком, ни са конекцијом, ни са њима око плаћања/неплаћања итд.
Сестра има сбб и до јаја запуцава, често и нема нет, а они не излазе у сусрет по питању тих багова. Знам да су је дркали да плати неки месец кад није ни имала интернет и слична срања.

telekom adsl... ako si student imas neke akcije na index, bar je bilo, odi vidi, nije zapucalo nikad...

čekao oko mesec dana...

Ja u svom stanu imam SBB. Nije mi se nikada dešavalo da zapuca, ali mi je bad što nema wireless, pa nemam slobodu da prenesem negde lap top.

Dok u drugom stanu ima telekomov ADSL, pa mogu praktično i da kenjam uz lap top.

A što se tiče brzine, bolji je ADSL.

Jebemumater, nije mi izbacio post.

Ukratko, SBB gud, ADSL fantastik.

EDIT: Ko koga jebe?

nije sto radim za njih..al od danas je pocela mnogo jaka akcija za one koji potpisu na 12 meseci adsl...
http://www.verat.net/sr/novosti/

Ја имам телекомов адсл већ неколико година и нисам имала проблема досад, ни са протоком, ни са конекцијом, ни са њима око плаћања/неплаћања итд.
Сестра има сбб и до јаја запуцава, често и нема нет, а они не излазе у сусрет по питању тих багова. Знам да су је дркали да плати неки месец кад није ни имала интернет и слична срања.

Начи тај рад. Никако кабловски не узимај и тај фазон, ја га имам па се њакам сваки дан. Начи одеш ако знаш ди је Ајриш Паб, па у том пасажу ома десно степенице ка горе ту ти је сезам про провајдер, добре раве раде, а паметне, начи питаш све што ти није јасно. Е сад, не знам колико се чека, не верујем дуго, јер имају тих слотова ил' чегавећ по граду, зависи на којој си локацији.

Узми АДСЛ Телекомов. Промоција је тренутно за нове кориснике, за 1500 динара добијеш 4 мб. Модем ти има вајерлес. Користим њихов нет већ добрих 4 године, немам проблема никаквих, ради као сат.

a kakav tebi treba uopste?
za adsl se ne uplacuje ugradnja...za wifi 500 kinti..svaki trazi ugovornu obavezu, jedino sto znam je da verat ima najkrace i to na 4 meseca..

ja kupio ovaj modem
http://www.imatrix.co.il/pictures/uploaded/666028.jpg
kosta oko 1200 dinara
i usb produzni od 4 metra, taman da ga stavim na terasu
imam dvoje dobrih komsija
i tako vec duze od godinu dana
nekad je net uzasan, otvara stranicu minut, a nekad leti, skine film za 40 minuta

naravno, pre nego sto se odlucis na ovako nesto ispitaj kakav vajrles vatas u stanu

Uzeo sam Telekomov ADSL, onaj paket od 4mb za 1500. Ugovor je na 2 godine, ali preselicu ga jednostavno ako ne ostanem u ovom stanu.

Samo me Дејс! malo uplasio sa tih mesec dana cekanja - ovi me vec danas zvali da kazu da mogu da pokupim (a bio sam da rezervisem samo neka 3-4 pre toga).

Zahvaljujem na pomoci.